Artykuł na temat możliwości zarabiania na sporcie, omawiający podstawowe zagadnienia

Data dodania: 2009-06-15

Wyświetleń: 1768

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zawsze interesowałeś się sportem i uważałeś, że posiadasz na ten temat spore pojęcie? Zdajesz sobie sprawę, że gdy posiadasz duży zasób wiedzy w jakimś zakresie, możesz na tym zarabiać spore pieniądze? Tak jest właśnie w tej dziedzinie.

Bukmacherzy często wystawiają kursy spotkań na podstawie statystyk, rankingów, tabel, rzadko kiedy obserwując na bieżąco dane turnieje/spotkania. Czasem dzięki ciężkiej pracy i posiadanym umiejętnością dobremu typerowi uda się wyłapać błąd oddsmakera z danej firmy. Gracz ma przewagę nad bukmacherem, ponieważ dzięki śledzeniu w telewizji danego turniej, wie który zawodnik jest w formie i na którego warto postawić Swoje pieniądze, wie czy kurs jest wystawiony prawidłowo, a czy może bukmacher się pomylił i warto to wykorzystać. Bardzo dużą przewagę nad bukmacherem mają w szczególności osoby śledzące mnie popularne ligi, w których firmy bukmacherskie nie posiadają obeznanych oddsmakerów. Świetnym przykładem jest chociażby 3 czy 4 liga polska, którą możemy obstawić w Tobet a na które kursy są często bardzo kiepsko wystawione, co daje nam nie lada przewagę. Wiadomo, że gdy Christiano Ronaldo z Manchestery złapie kontuzje, bukmacherzy w tempie błyskawicznym będą o tym wiedzieli i zmodyfikują kursy, natomiast gdy Pan X podstawowy bramkarz z drużyny Klewek, zwichnie kostkę to kursy przez długi okres czasu nie będą się zmieniały. Coraz więcej osób zdaję sobie sprawę, że profesjonalne typy bukmacherskie, mogą przynosić spore zyski, porównywalne z normalną miesięczną pensją. W Polsce coraz więcej osób osiąga na tym zarobek rzędu 3000-5000 zł, każdego miesiąca i żyje spokojnie z bukmacherki.

Dodatkowym atutem zarabiania pieniędzy na tej dziedzinie życia, są oferowane przez bukmacherów bonusy bukmacherskie. Jest to ogromny atut oferowany przez bukmacherów internetowych. Wygląda to zwykle tak, że bukmacher chcąc zachęcić cię do otworzenia u niego konta daje ci bonus. Na polskim rynku przyjęło się, że bonusy wynoszą zwykle 100% od pierwszego depozytu, czyli np. biorąc pod uwagę firmę Expekt, o ile wpłacimy na nasze konto 150 zł, nasz depozyt przemieni się w sumę 300 zł. Praktycznie za nic zyskujemy za darmo 150 zł, które możemy wykorzystać do inwestowania w to na czym się naprawdę znamy i co sprawia nam nie lada frajdę
Licencja: Creative Commons
0 Ocena