Miłosne testy lekarstwem na całe zło? Oto krótka wskazówka, która może pomóc Cię uchronić przed miłosnymi rozczarowaniami i złamanym sercem. Nie daj sobą manipulować, nie daj się wykorzystać, Kochaj z głową!

Data dodania: 2009-06-03

Wyświetleń: 9935

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 6

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

6 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak zbudować związek miłosny pełen uczuć i miłości?

Zapewne już niejednokrotnie miałaś związek z mężczyzną, który choć z pozoru wydawał się mężczyzną wprost cudownym dla Ciebie, później okazywał się kolejnym draniem bez litości i uczuć, podążającym jedynie Twojego ciała, szukającym nowych wrażeń i fizyczności.. niestety Twoim kosztem. Jak można zatem skutecznie zapobiegać takim błędom w przyszłości? Gdzie szukać prawdziwej miłości? Który Twój partner może być partnerem na całe życie, a który szuka jedynie rozrywki i po czym ich odróżnić? A może już masz miłosnego partnera i chciałabyś się przekonać, czy rzeczywiście darzy on Cię prawdziwą miłością?

Na pytania te trudno jest jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż każdy przypadek należałoby rozpatrywać oddzielnie. Jest jednak pewna metoda, by stwierdzić dokładnie, czy to faktycznie prawdziwa miłość, czy też kolejne oszustwo!


Po czym poznać, że mężczyzna mnie kocha?

Sposób w jaki się na Ciebie patrzy, w jaki o Tobie opowiada innym, gdy Ciebie nie ma obok. Jego kultura przy Twoich znajomych, jak i przy jego znajomych. Sposób mówienia do Ciebie i całowania.. wszystko to może wskazać Ci o zaangażowaniu się Twojego mężczyzny. Jeśli w pierwszym okresie związku dostrzeżesz jakieś niezgodności, przekręty czy "dziwne przypadki" z ust swojego chłopaka, koniecznie przeprowadź na nim kilka niewinnych, miłosnych testów.

W Internecie osiągalnych jest wiele różnych testów, które mogą Ci pomóc rozwiązać niejeden kłopot. Zastanawiasz się pewnie, po co miałabyś użytkować z jakichś bezmyślnych testów? Wyjaśnienie jest równie łatwe: gdyż testy te poza tym, iż nie myślą – nie mają także uczuć i emocji. Pomogą Ci w rozsądny sposób podejść do sprawy i rozwiązać drażniący Cię kłopot. W sposób obiektywny wypowiedzą się w wątku, do którego tak wiele przykładasz odczuć i emocji, przez co Twoje wyobrażenia i poglądy mogą być mylne. A zdecydowanie lepiej znać prawdę, choćby nie wiem jak miałaby być brutalna.


Najgorsza prawda jest lepsza od kłamstwa!

Oczywiście nie ma co wychodzić z założenia, że skoro jesteś niepewna co do swego partnera, to musi on mieć wobec Ciebie złe zamiary. Zawsze należy podchodzić do każdego tematu z pozytywnym nastawieniem, pełnym wiary i oczekiwań, jak i wyrozumienia, z zimną krwią. Często ma to taki rezultat, iż swoim uczciwym postępowaniem możemy dać przykład drugiej osobie, zdobyć jego ufność i uznanie za odwagę w postępowaniu. Na pewno zostałoby to docenione przez partnera!

Z drugiej strony, bywają i tacy osobnicy, którzy nie wiele chcą mieć wspólnego z prawdziwym uczuciem - miłością, choć chcieliby mieć wiele kobiet, nieustannie korzystać z życia i bawić się nim, jak i krzywdą innych osób (co prawda nieumyślnie, aczkolwiek boleśnie). Przed takimi właśnie osobami zamierzam dać przykład ochrony, umożliwiając ich rozpoznanie w sposób postronny i zarazem skuteczny.


Miłosne testy – lekarstwo na zło...

Jak już wcześniej zostało wytłumaczone, główną zaletą miłosnych testów jest ich zupełna bezstronność i bezinteresowność. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut swego czasu, a uzyskamy odpowiedzi na wiele tak istotnych pytań. Jaki jest Twój partner? Czy jesteś gotowa na prawdziwą miłość? Do jakiego rodzaju miłości masz predyspozycje? Czy nie jesteś zbyt zazdrosna? A może chcesz się dowiedzieć, czy sama także jesteś sprawiedliwa w miłości? Na te, jak i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi w miłosnych testach dostępnych za darmo w Internecie.

Nie bądź naiwna, pozwól sobie na chwilę zapomnienia i rozrywki, odkładając na bok utarte myśli, osądy i schematy – sprawdź siebie i swego partnera i rozpoznaj prawdę o Waszym związku! Utwierdź się w przekonaniu, że Wasza miłość jest prawdziwą miłością lub młodzieńczym związkiem bez perspektyw. Poznaj prawdę i nie daj się wyrolować.
Licencja: Creative Commons
6 Ocena