Zastanawianie się nad wyborem technologii budowy domu w kontekście pisania przewodnka...

Data dodania: 2007-05-22

Wyświetleń: 5486

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Młody wiekiem - polski przedstawiciel międzynarodowej firmy, propagującej technologię budowlaną na miarę naszych czasów, a właściwie przyszłych czasów – jest pełen optymizmu, gdy proponuje nową technologię dla polskiego budownictwa: „zero energii”.

Tego przedstawiciela namawiam do włączenia się do pisania przewodnika proponowanego przez inicjatywę www.4filary.pl/pf

Ulegając sile argumentów - z dyskusji internetowej w tej sprawie - ze znanym już szerokiemu gronu Panem Piotrem, zastosowałem metodę bonusów. Bym miał materiał do napisania jednego z rozdziałów przewodnika – a może nawet napisze go wymieniany przedstawiciel. Zrobiłem, dla łatwości kontaktów, bonusową stronę internetową http://isomax2.eu.interia.pl

Takie strony internetowe – gratisowe - a właściwie łatwiejsze do prowadzenia, zostaną zaoferowane - w formie bonusów - każdemu chętnemu do pisania rozdziału przewodnika na portalu www.4filary.pl
.
Aktualnie trwają uzgodnienia z wydawnictwem http://odyn.pl/ ,które przygotowuje do wydania bezpłatną część przewodnika, – czyli wykonuje „lwią część” pracy.

Każdy autor rozdziału będzie zawsze właścicielem tekstu i wszystkich praw autorskich. Wydawnictwo Odyn będzie właścicielem praw autorskich wyglądu ebooka – rozdziału. Wynika z tego, że warunki wydania ebooka – rozdziału będą bardzo korzystne, a jeśli jeszcze uwzględnimy dochód ze sprzedaży poszczególnych rozdziałów, połączony z dochodem pasywnym, – bo mam nadzieję, że w pewnym momencie wydawnictwo – wzorem Złotych Myśli – zorganizuje program partnerski..

Zamierzenia są ambitne – a prostując uwagi Pana Piotra do jednego z moich tekstów w Artelisie – zamierzenia te są wynikiem mojej zazdrości sukcesu Złotych Myśli...Twórcza zazdrość mieści się w granicach ludzkiej przyzwoitości i nie jest karalna.

W Internecie istnieje wiele tekstów, które są „darmowe”. Teksty te to zwiększanie ogólnoświatowej bazy wiedzy, ale ciągle z tymi, a właściwie z nowymi tekstami „jeszcze nie narodzonymi” łączy się możliwość osiągania korzyści.

Warto pamiętać maksymę: ”głupio jest wydawać, a mądrze zarabiać”.Maksyma ta łączy się bardzo ściśle z inicjatywą pisania przewodnika, ale też łączy się z możliwością osiągania dużych korzyści przez stosowanie technologii isomax.

Warto to pamiętać.

W tekście tym jest niewiele słów, ale słów tych jest bardzo dużo w technologiach opisywanych na stronach, do których możemy wejść przez drugi link podany na początku tego tekstu.

Mile będzie widziane zgłoszenie autorów do piszącego ten tekst – koordynatora przewodnika.


Licencja: Creative Commons
0 Ocena