Opis jednej z energooszczędnych technologii.

Data dodania: 2007-05-21

Wyświetleń: 4142

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

1 uzupełnienie tekstu http://artelis.pl/art-125,10,111,Dom_i_Ogrod,Czy_rozpoczynac_budowe_domu_.html

W trakcie rozmów z potencjalnymi współautorami przewodnika www.4filary.pl/pf zetknąłem się z przedstawicielem firmy reprezentującej bardzo ciekawą technologię z zakresu budowy domów. Pierwszy człon Jego adresu elektronicznego, który podaję - uzyskawszy na to zgodę - [email protected] oraz adres skype: „isomax2” już mówi o jaką technologię chodzi.

Żyjemy w czasach określonych technologii stosowanych powszechnie, ale też w otoczeniu technologii „pukających” do rzeczywistego świata.

Coraz częściej życie społeczne wstrząsają strajki – jak na przykład obecny, bezterminowy strajk lekarzy. Pewnie jedną z podstawowych przyczyn tego stanu jest słowo „inflacja”. Nowe pokolenia usamodzielniające się nie chcą starych realizacji. Chcą nowych rozwiązań oszczędzających Ich wydatki. Chcą też nowocześnie mieszkać i najchętniej chcieliby nic nie płacić, – ale w zdrowym i pozytywnym znaczeniu tego określenia.
To uzupełnienie pierwotnego artykułu wychodzi naprzeciw realizacji nowych potrzeb.

O tych przyszłościowych, ”pukających” do naszych drzwi technologiach, stwarzających możliwości maksymalnego oszczędzania, możemy przeczytać na stronie: http://www.totalizm.org/free_energy_pl.htm

Wracając do uzupełnienia awizowanej treści warto przytoczyć podstawowe elementy technologii budowy domów, o której tak życzliwie i obszernie mówił mi przedstawiciel firmy, którego adres podałem przy ujawnianiu nazwy technologii. Ten przedstawiciel powiedział mi, że już nie bardzo radzi sobie z udzielaniem informacji dla zainteresowanych. Ci, którzy korzystają z komunikatora Skype mogą z Nim porozmawiać osobiście, korzystając ze skypowego adresu.

Na stronie internetowej tej technologii, przeczytałem - cytuję:

„Proszę się zastanowić 5 minut...
Lepiej naszą przyszłość „puścić z dymem”, czy też kierując się rozsądkiem, wykorzystywać otaczającą nas energię?
Największe korzyści ekonomiczne, można uzyskać oszczędzając energię cieplną, głownie w budownictwie jedno i wielorodzinnym. Na ogrzewanie mieszkań w Polsce zużywało się i zużywa nadal znacznie więcej energii niż na ogrzewanie takich samych mieszkań w krajach zachodnich o podobnym klimacie...- koniec cytatu”

Na ej samej stronie można przeczytać –też cytuję:

Indywidualność
System ISOMAX ma zastosowanie nie tylko przy typowych wielopłytowych elementach, ale w tradycyjnym budownictwie murowanym, jak również w systemie szkieletowo-drewnianym tak zwanym kanadyjskim. System ten stosuje się również przy remontach starych budynków, przy przekształcaniu ich na energooszczędne tak zwane „Zero – Energii” – koniec cytatu”.

O całej technologii możesz przeczytać na stronie http://www.isomax.com.pl/index.php?id=50
Licencja: Creative Commons
0 Ocena