Wiele osób zastanawia się jak zacząć zarabiać przez internet siedząc sobie spokojnie w domu w kapciach i mieć z tego dodatkowe fajne pieniądze. Ale od czego tu zacząć, co miałbym robić spytasz. Na czym można zarabiać przez internet to już jest indywidualna sprawa Dlaczego ?

Data dodania: 2009-05-19

Wyświetleń: 5559

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wiele osób zastanawia się jak zacząć zarabiać przez internet siedząc sobie spokojnie w domu w kapciach i mieć z tego dodatkowe fajne pieniądze.

Ale od czego tu zacząć, co miałbym robić spytasz.
Na czym można zarabiać przez internet to już jest indywidualna sprawa.

Jeden uwielbia czytać książki, inny rozbierać i składać komputery, jeszcze inny uwielbia psy czy koty.

Więc na czym możesz zarabiać ?

Oczywiście na swojej pasji

Jeżeli masz pasję to robisz biznes dla swojej przyjemności a nie dlatego, że musisz czy ktoś Cię zmusza.

Jak masz pasję , jakieś hobby to przetrwasz złe chwile i będziesz dalej to robić jak już będziesz zarabiać duże pieniądze w internecie, a trzeba bardzo się sprężyć jak już się osiąga duże rezultaty żeby dalej to ciągnąć, bo jak się machnie ręką jak sie już zarabia dużo pieniędzy to tylko patrzeć kiedy firma upadnie.

No właśnie ale jak teraz przełożyć pasję na pieniądze ?

Jednym z najważniejszych czynników żeby ktoś coś chciał kupić coś od ciebie to musi Ci ufać. Możesz w tym celu założyć za darmo swojego biznesowego bloga.

Jak takiego bloga założyć całkowicie za darmo pokazuję na wideo krok po kroku na stronie blog biznesowy

Jak już masz bloga to możesz pisać na nim o swojej pasji, o tym co cię interesuje , o tym jak możesz innym pomóc z tym co już wiesz. Po prostu musisz się kreować na eksperta wśród swoich czytelników bloga.

Możesz wykorzystać sposoby żeby Ci czytelnicy wracali do Ciebie na bloga systematycznie. Do tego celu służy wielokrotny autoresponder. Bardzo dobrze jest jak taki wielokrotny autoresponder ma możliwość wysyłania mailingu czyli jednego maila do wszystkich twoich klientów czy czytelników.

Jak już masz bloga i swoich czytelników to możesz napisać e-booka (taka książka elektroniczna) o tym i rozwiązujesz w tym e-booku problemy tych swoich czytelników na swoim blogu. Możesz zorganizować szkolenie z tego także. Możesz wkleić okładkę książki z treścią pokrywającą się z treścią twojego bloga i możesz ja polecać.

Gdy połączysz taki kurs który będziesz rozdawać z wielokrotnym autoresponderem będziesz na bardzo dobrej drodze żeby nawiązać relacje ze swoimi czytelnikami oraz żeby twój blog był coraz bardziej popularny.
Licencja: Creative Commons
2 Ocena