Gotowe smsy oraz życzenia sposobem na unikniecie problemów z wyznaniem życzeń oraz uczuć na wszystkie okazje.

Data dodania: 2009-05-05

Wyświetleń: 5248

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Życzenia internetowe co raz częściej zastępują tradycyjne świąteczne bądź okazjonalne kartki z życzeniami. Powszechnym stało się w społeczeństwie wysyłanie życzeń za pomocą telefonów komórkowych, emaili bądź innych form komunikacji internetowej danych nam wraz z postępem technologicznym. Oprócz zanikania w społeczeństwie tradycji wysyłania życzeń tradycyjną pocztą bardzo popularnym stało się korzystanie z serwisów i portali internetowych zawierających gotowe teksty. Są to zbiory życzeń oraz gotowych smsów na wszelkie okazje.

Świąteczny natłok obowiązków

W serwisach internetowych zawierającym gotowe życzenia świąteczne nie brakuje dużej ilości pięknych wierszy, życzeń za pomocą, których można we wręcz poetycki sposób przekazać w parę minut życzenia w ten magiczny świąteczny okres najdalszej rodzinie znajdującej się na drugim końcu świata. Może się to okazać pomocne w chwili gdy miłośnicy tradycyjnych życzeń listownych w wirze codziennych obowiązków po prostu zabraknie czasu na spędzenie chwili z długopisem nad kartką papieru.

Miłosne wyznania

Serwisy z gotowymi smsami zawierają setki miłosnych wierszy, za pomocą których można wyrazić najskrytsze marzenia swoim ukochanym jak i również robić podchody jako cichy wielbiciel do ślicznej sąsiadki bądź nieznajomej z innej równorzędnej klasy. Różnorodność gotowych miłosnych smsów jest niesamowita. Od najprostszych rymowanek, śmiesznych przenośni aż do głębokich wierszy przekazujących najgłębiej skrywane uczucia. Dlatego zanim zaczniesz bawić się w poetę zajrzyj najpierw na stronę która dostarcza gotowe miłosne smsy.

Słodkie słowa przed snem

Gotowe smsy dają nam możliwość zaczepienia naszych znajomych bądź w najróżniejszych sytuacjach. Możemy na przykład adorować swoje wymarzone dziewczyny bądź chłopaków gotowymi rymowankami wysyłając smsy na dobranoc bądź smsy na dzień dobry. Można również wyrazić swój żal po rozstaniu z ukochanym albo napisać ślicznym wierszykiem jak bardzo się tęskni do danej osoby.

Twórczość internautów czasami nie rożni się zbyt wiele od najwybitniejszych poetów. W necie znajdziemy zarówno śmieszne wierszyki jak i poważne miłosne smsy. Gotowe smsy pozwolą złożyć życzenia w każdej sytuacji i nie umniejsza to temu, że sami nie wymyśliliśmy tej śmiesznej rymowanki bądź romantycznego wierszyku. Wszak nie każdy z nas musi być poetą, a możliwości i korzyści jakie niesie ze sobą internet są ogromne. Tak więc bardzo polecam korzystanie z tego typu serwisów, gdyż każdy sms może przyczynić się do uśmiechu na twarzy odbierającego.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena