Profil Użytkownika

Jakie meble ogrodowe?

Rodzaj: Artykuł

Ciepła wiosenna pogoda i zbliżające się wielkimi krokami majówki zachęcają do tego, by zainteresować się meblami ogrodowymi. Wybierać możemy pomiędzy klasycznymi meblami drewnianymi, tymi wyplatanymi z wikliny albo kutymi z żelaza, które można zaliczyć do kowalstwa artystycznego.

Przychodzi klient do biura nieruchomości…

Rodzaj: Artykuł

… i jednym z pierwszych pytań, które pada, jest pytanie o to czy wybrane mieszkanie ma balkon albo loggię. Mieszkania z balkonem cieszą się dużo większym zainteresowaniem wśród klientów, a ich właściciele sprzedając je, mogą liczyć na dużo lepsze ceny niż ci, który nie mają takich mieszkań.

Zamieszkać w lofcie

Rodzaj: Artykuł

Moda na mieszkania w dawnych budynkach poprzemysłowych dotarła do Polski relatywnie niedawno, ale już zyskała sobie spore grono zwolenników wśród mieszkańców wielkich miast. Te mieszkania doczekały się już nawet specjalnej nazwy –  lofty. Co przyciąga potencjalnych kupców do mieszkań w loftach?

Pielęgnacja lilii w ogrodzie

Rodzaj: Artykuł

Lilia od zawsze uważana była za jeden z najpiękniejszych kwiatów. Od wieków znajdowała swoje miejsce w literaturze czy sztuce malarskiej, ale też w ogrodach. Jak najlepiej zadbać o swoje lilie ogrodowe, by cieszyć się latem ich pięknymi kwiatami? Jakie zabiegi pielęgnacyjne będą niezbędne?

Odszkodowania za zwolnienie

Rodzaj: Artykuł

Zdarza się, że pracownik uważa, że został bezprawnie zwolniony. W takiej sytuacji jak najbardziej może iść on do sądu pracy i domagać się wypłaty odszkodowania od swojego byłego już pracodawcy. Sąd pracy może też nakazać przywrócenie na poprzednie stanowisko w miejscu pracy. Kiedy może dojść do tego?

Profil

Michał Pieróg

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
92
Kod partnerski:
/p:25513

Data urodzenia:
1998-02-16
Dołączył:
2012-02-16 14:00:00

Ostatnie logowanie:
27-04-2012