Profil Użytkownika

Jak i czym czyścić futra

Rodzaj: Artykuł

Futra, futerka i tkaniny z włosiem zwane sztucznymi futrami mają ponadczasowy urok. Chętnie stosowane jako narzuty, poduszki czy pokrowce pięknie zdobią mieszkania. Gdy nadchodzi jesień wyciągamy z szaf płacze i kurtki często z akcentami futerkowymi. Gdy są nowe wyglądają pięknie. Czy wiecie jak o nie zadbać aby jak najdłużej zachowały ładny wygląd?

Podstawowa pielęgnacja psa

Rodzaj: Artykuł

Biorąc pod opiekę psa musimy zdawać sobie sprawę nie tylko z przyjemności i bezpieczeństwa jakie on daje, ale również z obowiązków. Do właściciela należy szereg prac zapewniających zwierzęciu zdrowe, pogodne życie. Niektóre wymagają pomocy weterynarza i wkładu finansowego, inne tylko zwyczajnego poświęcenia chwili.

Kilka słów o wychowaniu psa w domu

Rodzaj: Artykuł

Odpowiednia dieta to tajemnica zdrowia nie tylko nas ludzi, ale i każdej żywej istoty na świecie. Wiedzą o tym szczególnie właściciele czworonożnych pupili, którzy z pewnością nie raz zetknęli się z problemami żołądkowymi. W połączeniu ze złym zachowaniem potrafi to przysporzyć kłopotów.

Czym się kierować przy wyborze zlewu?

Rodzaj: Artykuł

Zlewozmywak to jeden z najważniejszych punktów kuchni, więc jego zakup jest nie lada zadaniem. Najlepiej sprecyzować potrzeby i ilość wykonywanych prac kuchennych. To ważne, szczególnie że na rynku istnieje ogromny wybór zlewów.

Profil

Joanna Kosik

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:192729

Data urodzenia:
1981-10-11
Dołączył:
2020-01-05 13:09:02
Województwo:
inny_kraj

Ostatnie logowanie:
30-09-2020