Profil Użytkownika

Miejsca windsurfingowe w Chorwacji

Rodzaj: Artykuł

Chorwacja oprócz wspaniałych gór, ciepłego morza i licznych zabytków kultury daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Od wielu już lat z jej walorów korzystają windsurferzy. Jest kilka miejsc w Chorwacji, które posiadają wspaniałe warunki do uprawiania tego sportu.

Wycieczki, sposób na ciekawe wakacje

Rodzaj: Artykuł

Dwutygodniowy wyjazd wakacyjny, to najczęstsza forma spędzania urlopu przez Polaków. Najpierw wybór miejsca, potem znalezienie odpowiedniego noclegu, przygotowania do podróży i sam wyjazd. Co zrobić, aby dwa tygodnie spędzone poza domem nie okazały się po prostu jedną, wielką nudą?

Cypr, raj na ziemi

Rodzaj: Artykuł

Cypr to niewielkie państwo położone na największej wyspie we wschodniej części Morza Śródziemnego. Graniczy z Turcją, Syrią i Libanem. Od 1 maja 2004 roku jest członkiem Unii Europejskiej.

Systemy rezerwacyjne

Rodzaj: Artykuł

W dobie wszechogarniającej nowoczesności i internetu mamy dostęp do wielu narzędzi, które zdecydowanie ułatwiają nam funkcjonowanie. Możliwość dokonywania zakupów i rezerwacji z wykorzystaniem sieci to możliwość zaoszczędzenia czasu i ...nóg.

Wakacje w Słonecznym Brzegu

Rodzaj: Artykuł

Wczasy w Bułgarii to dla większości wspaniałe wakacje spędzone nad Morzem Czarnym. Klimat tego kraju zapewnia wspaniałą pogodę, gorące i bezdeszczowe lato, a to pozwala na cieszenie się czystym morzem i piaszczystą plażą.

Profil

Krzysztof Florek

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
19
Kod partnerski:
/p:11443

Data urodzenia:
1970-01-01
Dołączył:
2009-05-14 23:14:27
Województwo:
0

Ostatnie logowanie:
15-09-2011