Poznaj grzech czwarty, jaki kobieta może popełnić obcując z mężczyzną.

Data dodania: 2009-03-07

Wyświetleń: 5944

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena
Pobierz artykul

Licencja: Creative Commons

Niniejszy fragment pochodzi z książki „Tajemnice Męskiego Umysłu”

Grzech czwarty: odbieranie marzeń

Kobieta, która nie została przyjacielem mężczyzny, nie będzie świadoma jego marzeń i często, nieświadomie będzie stawać mu na drodze do jego życiowych celów.

Oto przykład: Mężczyzna, który w dzieciństwie cierpiał z powodu ubóstwa swoich rodziców, mógł marzyć, że gdy dorośnie nigdy nie zazna biedy. Przez to jego celem może być zdobycie majątku zapewniającego mu tego typu spełnienie jego marzenia. Kobieta, która nie zna jego marzeń, nieświadomie stanąć może na jego życiowej drodze mówiąc: „Nic cię nie obchodzę, twoja praca (firma) jest ważniejsza, jak ja!” i dziwi się, że mężczyzna dzień po tego typu zarzutach mówi, że muszą się rozstać, że nie jest w stanie jej poświęcić dostatecznie tyle czasu i uwagi na ile ona zasługuje. A tymczasem, taka kobieta powinna postarać się zaistnieć we świadomości mężczyzny, jako kolejne marzenie, tak by ten zechciał pogodzić oba: obecność wspaniałej kobiety u swego boku i zapewnienie jej i sobie finansowego bezpieczeństwa. Atakowanie mężczyzny w jakimkolwiek względzie bez świadomości, jakie są jego marzenia, to jeden z siedmiu podstawowych grzechów kobiety.

Tutaj przypomina mi się przykład doskonale znanego wszystkim kierowcy rajdowego, który zrywając ze swoją partnerką, przekazał prasie, że nie mógł sobie pozwolić na to, by związek przeszkadzał mu w jego zawodowej karierze. Kobiecie tego typu zachowanie może się wydać okrutne, ale dla mężczyzny równie okrutne jest zachowanie kobiety, która staje mu na drodze do jego życiowych celów. Zamiast stawać mu na drodze, poznaj jego marzenia, wesprzyj go, a jest wielce prawdopodobne, że i Ciebie uzna za swoje marzenie. Kiedy stajesz na drodze do jego marzeń, nie możesz liczyć na jego łagodność. Mężczyzna może potraktować Cię w sposób, który wyda Ci się niezrozumiały i bezwzględny.


Poznaj tutaj wszystkie grzechy, jakie popełnia kobieta obcując z mężczyzną.

Piotr Mart
autor „Tajemnice Męskiego Umysłu” i „Mężczyzna od A do Z”

Karykatury ze zdjęć
Licencja: Creative Commons