Dowiedz się dlaczego mężczyźni umierają młodo i jak zaradzić temu, by wspaniali mężczyźni żyli jak najdłużej?

Data dodania: 2009-03-08

Wyświetleń: 4571

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Spotykasz mężczyznę, wydaje Ci się wspaniały i właściwie jest taki. Nigdy się nie żali, jest dla Ciebie dobry, uwielbia Cię, nie ma przed Tobą żadnych sekretów... Nigdy nie unosi się gniewem. Jesteś szczęśliwa. Twoje przyjaciółki zazdroszczą Ci takiego męża, który nigdy się nie złości, nie nadużywa alkoholu, całą wypłatę przynosi do domu, dba o dom i dzieci, a sam sprawia wrażenie jakby niczego dla siebie nie potrzebował. Stara się dać z siebie wszystko, niczego nie biorąc w zamian.

Jednak Twój wspaniały mężczyzna tuż po swoich czterdziestych urodzinach dostaje zawału i umiera w drodze do szpitala. Czujesz żal i pustkę i wielką niesprawiedliwość i zadajesz sobie pytanie: dlaczego on? Dlaczego mój wspaniały mąż?! Jest tylu mężczyzn, którzy na to zasługują, a odszedł właśnie on?

Odpowiedź brzmi: to nie przypadek!


A dlaczego to nie przypadek? O tym dowiedzieć się możesz z książki "Tajemnice Męskiego Umysłu" w specjalnym gratisowym dodatku pt.: "Zdrowie psychiczne mężczyzny". Ten dodatek, a właściwie zastosowanie się do rad w niej zawartych może zdecydowanie przedłużyć życie Twojemu mężczyźnie, tak że będziesz mogła się cieszyć jego obecnością i swoim szczęściem u jego boku przez wiele długich lat.

Czy wiesz o tym, że kobiety statystycznie żyją o osiem lat dłużej jak mężczyźni? Czy wiesz z czego to wynika? Nie dlatego, że mniej palicie! Nie dlatego, że mniej spożywacie alkoholu! Nie dlatego, że prowadzicie zdrowszy tryb życia i również nie dlatego, że autem jeździcie wolniej i zdecydowanie bardziej po trzeźwemu jak mężczyźni!

A może dlatego, że regularnie chodzicie na aerobik?
-Nie również nie dlatego!

Kobiety żyją dłużej od mężczyzn, ponieważ... Odpowiedź znajdziesz w poradniku: „Tajemnice Męskiego Umysłu”.

Wiem, że brzmi to drastycznie, że być może nie chciałabyś o tym czytać. Ale może jednak warto jest wiedzieć, jak przedłużyć życie mężczyźnie, który jest wspaniały? Jak o to zadbać? Dlatego, jestem przekonany, że nie tylko warto o tym pisać, ale warto byś poznała sekret długowieczności kobiet i jak go przenieść i zastosować, tak by i Twój wspaniały mężczyzna również cieszył się długowiecznością.
Bo przecież każda kobieta chce być szczęśliwa u boku wspaniałego mężczyzny, nie przez rok, dwa, czy nawet kilkanaście, ale pragnie zestarzeć się razem z nim i wspólnie doczekać późnej starości.

Masz na to tylko jedną okazję. Nie przeczytasz o tym w żadnej książce, w żadnym poradniku, tę tajemnicę poznasz wyłącznie z "Tajemnic Męskiego Umysłu".

Piotr Mart

autor "Tajemnice Męskiego Umysłu" i "Mężczyzna od A do Z"

Licencja: Creative Commons
0 Ocena