Dowiedz się dlaczego kobiety uznają faceta za łajzę i nie będzie chciała się z nim spotykać albo go zostawi, nawet jeśli kiedyś kochała.

Data dodania: 2009-01-13

Wyświetleń: 3769

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zaczniemy od pytania, które dostałem ostatnio na maila.

Cześć Uncle
Mam potworny problem zresztą jak większość z facetów;) Wszystko opiera sie na moim inner game’ie. Powiem tak przystojniak ze mnie, tyle ze to nic nie daje, wiec zaczalem walczyć z moja osobowością.

Chciałem nabrać pewności siebie, dlatego zapisałem sie na sztuk walki. Byłem znakomitym zawodnikiem a mimo to moj poziom pewności siebie nawet nie podskoczył centymetr, zupełnie jak relacje z kobietami… Mam dość artykułów na temat uwodzenia, ale nie mam na tyle jaj.

Czuje sie zamknięty w kropce. Nie chce sie żalić ale ostatnio laska powiedziała ze w niektórych sytuacjach zachowałaby sie bardziej męsko ode mnie… To dla mnie jedynie wskazówka żeby cos z tym zrobić.. Jak mam wydostać sie z tej pułapki, prosze Ciebie Uncle Uwo o porade?
PozdrawiamOk. Może zanim powiem Ci trochę na temat tego, jak być bardziej pewnym siebie, zagłębie się trochę mocniej w temat problemu bycia mężczyzną (psychicznym problemie nie fizycznym).

Masz rację, że większość mężczyzn w dzisiejszych czasach ma problemy z przekonaniami na temat własnej osoby i tzw. poczuciem własnej wartości . Specjalnie poruszę trochę szerzej ten temat, ponieważ jest on kluczowy, jeśli chodzi o bycie atrakcyjnym mężczyzną dla kobiety i własne dobre samopoczucie.

Przyjrzyjmy się, dlaczego w ogóle kobieta stwierdza, że zachowujesz się niemęsko albo że nie masz jaj a przez to nie jest Tobą interesowna (lub traci zainteresowanie). Przyjrzyjmy się, co tak naprawdę powoduje, że kobieta potrafi powiedzieć albo pomyśleć o facecie: „ty cioto”, „ale z ciebie cipa” lub „jestem bardziej mężczyzną niż ty”.

Są pewne określone zachowania, które powodują, że kobieta myśli o Tobie, jako o łajzie. Są pewne charakterystyczne zachowania, które powodują, że wydajesz się dużo słabszy mentalnie i które powodują, że Twoja wartość w oczach kobiety diametralnie spada.. Chodzi mi o typowe zachowania:

Męskiej łajzy

Jakie są to zachowania i dlaczego tak negatywnie wpływają na to, jak postrzega Cię kobieta i co, o Tobie myśli?

Otóż tak. Przede wszystkim to jednym z najważniejszych zachowań, które musisz robić, żeby kobieta zaczęła uważać Cie za łajzę (nawet nieświadomie) to oddanie inicjatywy.

Oddając inicjatywę, a więc przestając podejmować decyzje, przestając być liderem w związku, natychmiast jak gdyby rezygnujesz z roli mężczyzny w związku. W dzisiejszych czasach tak się nam wmawia, że facet nie musi być liderem (czytaj facet nie musi być męski) i jeśli kobieta nosi spodnie w związku to jest ok. Ja uważam to za kompletne bzdury i skrajna głupotę. Nigdy, ale to nigdy żadna zdrowa normalna kobieta nie będzie chciała faceta, który jest łajzą.
łajza
Jeśli nie chcesz być łajzą, to musisz zaklepać sobie w głowie myśl, że Ty jako mężczyzna jesteś liderem związku i Ty w nim przejmujesz inicjatywę i to Ty zapraszasz kobietę do swego świata, a nie ona Ciebie.

Kobiety chcą jak gdyby dołączyć się do Ciebie w „podróży” a nie żebyś Ty zawrócił i biegł za nimi. Owszem chcą abyś je uwodził, podrywał, zdobywał i nie ma w tym nic złego, ale suma sumaru Ty zawsze musisz pozostać w roli mężczyzny.
Co oznacza być męską łajzą?

Męska łajza to facet, który nie potrafi przejąć inicjatywy. Szybko ugina się pod naciskiem dziewczyny. Daje się jej owinąć wokół palca i pozwala się w pełni kontrolować. Zamiast być liderem, czyli facetem, który jest kapitanem tego związku, staje się on najwyżej majtkiem pokładowym i chłopcem na posyłki. Męska łajza nie potrafi być stanowczym, nie potrafi podejmować decyzji, po prostu przestaje być mężczyzną i zostaje… łajzą.

Owszem bycie liderem nie oznacza, że masz „rządzić” nie o to, w tym chodzi żeby np. rozkazywać swojej dziewczynie albo traktować ją jako służącą. Liderowanie to coś zupełnie innego.

Lider to facet, który kontroluje sytuacje
, jest panem rzeczywistości, która się wokół niego dzieje. Lider to facet, który nie boi się podjąć decyzji, a nawet nie boi się konfrontacji z kobietą i spierania z nią, kiedy trzeba. Chodzi mi tutaj o kluczowe zachowania prawdziwego mężczyzny, które objawiają się w codziennych sytuacjach.

Jeśli zgadzasz się na wszytko co kobieta chce i jak Cię traktuje. Jeśli masz podejście w stylu:

„Kocham wszystko co kocha moje Kochanie i zgadzam się ze wszystkim co mówi moje Kochanie”.
… to od razu dajesz kobiecie jasny komunikat: „Nie jestem liderem”.

Jasne, że kobiecie na początku spodoba się to, że o wszystkim może decydować i robić z Tobą to, na co ma ochotę, ale z czasem jej to obrzydnie i dojdzie do sytuacji, kiedy to dziewczyna powie Ci: „To koniec”, mimo że oddałeś jej całe swoje życie.

Znam wiele przypadków kiedy to facet dostosował się w 100% do kobiety. Kochał ją i logiczne wydawało mu się robienie dla niej miłych rzeczy i robienie wszystkiego czego ona chciała. Po pewnym czasie jednak okazało się, że kobieta go zostawiła, a on zupełnie zdezorientowany nie wiedział o co chodzi:

„ Jak to przecież robiłem wszystko co chciałaś. Pozbyłem się kolegów, którzy Ci niepasowli. Przestałem pić piwo, którego zapachu nie cierpisz i zacząłem pić wino takie jak Ty lubisz. Robiłem to i tamto…” Można wymieniać tak w nieskończoność.

Dlaczego kobiety chcą abyś był liderem i mężczyzną?

Wydaje mi się to całkiem proste. Po pierwsze kobieta chce być z prawdziwym mężczyzną a po drugie kobieta chce czuć się przy Tobie bezpiecznie. Chce móc liczyć na Ciebie i wiedzieć, że w razie problemów czy niebezpieczeństwa Ty ją obronisz i pomożesz. Posłużę sie tutaj małą przenośnią , żeby wyjaśnić o co mi chodzi.

„Kobieta nie będzie sie czuć bezpiecznie przy facecie, który i idzie za nią na smyczy. Będzie za to czuć się bezpiecznie, kiedy facet będzie szedł obok niej, w każdej chwili gotowy do działania.”

Tak więc bycie liderem, podejmowanie decyzji, świadomość tego co się dzieje, to zaprzeczenie bycia łajzą. Jeśli chcesz aby kobieta uważała Cie za mężczyznę, jeśli chcesz zachowywać się jak mężczyzna, to powinieneś zacząć od przejęcia inicjatywy w związku, to jest podstawa.

Następnym razem kiedy będziesz z dziewczyną upewnij się, że Ty podejmujesz decyzje i Ty wychodzisz inicjatywą. Jeśli nie będziecie wiedzieli gdzie iść w piątkowy wieczór, Ty podejmij decyzję. Jeśli ona będzie wahać się co wybrać, Ty podejmij decyzję. Jeśli będziecie na pizzy i nie wiecie co wybrać, to Ty wybierz, a nie pytaj się w jej w nieskończoność. Podrywanie dziewczyn na tym nie polega

Jeśli umawiasz się na randkę, to Ty rozplanuj ją od początku do końca i poprowadź przez nią kobietę. Jeśli kobieta zaczyna się wobec Ciebie chamsko zachowywać, to grzecznie ale stanowczo powiedz jej, że takie zachowanie jest absolutnie niedopuszczalne i nie będziesz takiego czegoś tolerował od nikogo.

Na koniec jeszcze przestrzegam Cię przed przeginaniem w drugą stronę i przed byciem despotom w związku, który chce kontrolować kobietę na każdym kroku. Przeginanie z „przywództwem” jest tak samo szkodliwe jak brak przywództwa.

Jeśli chcesz się dowiedzieć się więcej i dostać trzy darmowe raporty na temat tego, jak poderwać dziewczynę, chcesz poznać gotowe teksty na podryw, to wejdź na moją stronę Sztuka uwodzenia
Licencja: Creative Commons
0 Ocena