W kwestii wyboru kosmetyków nasza świadomość konsumencka stale rośnie, dzięki czemu coraz więcej osób stawia na produkty naturalne. Kremy, balsamy czy maści roślinne to idealne rozwiązanie w nawilżaniu skóry suchej. Dużą popularnością wśród kosmetologów cieszą się kosmetyki powstałe na bazie nagietka lekarskiego. 

Data dodania: 2024-03-06

Wyświetleń: 151

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Naturalna maść nagietkowa do suchej skóry

Regularne stosowanie produktów z maceratem z kwiatu nagietka pozwala właściwie zadbać o skórę delikatną, podatną na uczulenia i stany zapalne, łagodzi podrażnienia, a przy okazji powstrzymuje procesy starzenia. Warto pamiętać, że nagietek lekarski wykazuje również właściwości lecznicze - stanowi naturalny opatrunek dla gojących się ran, łagodzi poparzenia, odmrożenia i obicia. Opcja Natura przygotowała nową wersję kultowego mazidła opatrunkowego. To naturalna maść z nagietkiem, która zapewnia intensywne nawilżenie oraz pozwala uczynić skórę delikatną. Ze względu na swoje właściwości gojące i przeciwzapalne może znaleźć się nie tylko w kosmetyczce, ale również w apteczce.

  • ·       Kosmetyki naturalne do pielęgnacji szorstkiej skóry dłoni
    ·       Właściwości kojące i gojące maceratu z nagietka lekarskiego
    ·       Mazidło opatrunkowe Opcja Natura do skóry suchej i popękanej - naturalna maść z nagietkiem
    ·       Tajemnica intensywnego nawilżenia i właściwości leczniczych mazidła z nagietkiem

Kosmetyki naturalne do pielęgnacji szorstkiej skóry dłoni

Niedobory pewnych witamin, zbyt długi kontakt z wodą, niekorzystne dla naszej cery warunki pogodowe za oknem, a także stosowanie kosmetyków z alkoholem i konserwantami drażniącymi skórę - to tylko niektóre czynniki mogące powodować suchość dłoni. Jak pozbyć się nieestetycznych spękań i zaczerwień na dłoniach, a przede wszystkim - zadbać o ich właściwą pielęgnację i odżywienie skóry? Najlepszy sposób to wybór naturalnych kosmetyków roślinnych, zawierających składniki, dzięki którym skóra staje się odpowiednio nawilżona i odzyskuje zdrowy wygląd. Opcja Natura to marka kosmetyczna, której zaufały już setki klientów. Tworzymy rodzinną manufakturę kosmetyczną, zamykając w słoiczkach i buteleczkach tajemnicę zdrowej i pięknej skóry.

Właściwości kojące i gojące maceratu z nagietka lekarskiego

Jakie kosmetyki roślinne błyskawicznie działają na suchą skórę, przynosząc jej ukojenie i właściwe nawilżenie? Z pewnością te zawierające w swoim składzie calendula officinalis. Macerat z nagietka lekarskiego to świetna baza do kremów i balsamów mających pomagać w łagodzeniu dolegliwości związanych z oparzeniami, odmrożeniami, otarciami czy skaleczeniami. Maść z nagietka stosowana jest zatem nie tylko jako kosmetyk wymiernie wpływający na odżywienie suchej skóry, ale również jako środek leczniczy. Dlatego tak często maść nagietkowa okazuje się uzupełnieniem zarówno kosmetyczki, jak i domowej apteczki.

Mazidło opatrunkowe Opcja Natura do skóry suchej i popękanej - naturalna maść z nagietkiem

Mazidło opatrunkowe z nagietkiem (https://opcjanatura.pl/sklep/mazidlo-opatrunkowe-z-nagietkiem) z rodzinnej manufaktury kosmetyków Opcja Natura to 100% naturalny skład, w którym - poza maceratem z nagietka - znalazły się również olej konopny, laurowy, lniany i z czarnuszki. Ten unikalny mix skarbów łąki zapewnia działanie kojące i gojące, intensywne nawilżenie, łagodzi oparzenia, odmrożenia, otarcia i obicia, przy okazji świetnie chroni skórę przed mrozem.

Tajemnica intensywnego nawilżenia i właściwości leczniczych mazidła z nagietkiem

Naturalna maść z nagietkiem potrafi zdziałać cuda w zetknięciu ze skórą suchą, jakże podatną na uszkodzenia mechaniczne czy negatywne działanie mrozu. Tajemnica intensywnego nawilżenia i zdolności leczniczych naszego mazidła tkwi w wyjątkowym połączeniu naturalnych składników, które razem tworzą warstwę ochroną nie do sforsowania.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena