Mubi to jedna z najpopularniejszych porównywarek ubezpieczeniowych dostępnych na Polskim rynku. Za jej pośrednictwem jesteśmy w stanie wyliczyć bezpiecznie OC, AC NNW oraz Assistance. Dzięki temu możemy zaoszczędzić nawet kilkaset złotych na samym ubezpieczeniu OC. Dodatkowo Mubi oferuje kod rabatowy 150 zł zwrotu na konto za ubezpieczenie pojazdu za pośrednictwem ich porównywarki. Aby skorzystać z kodu rabatowego, odwiedź stronę partnerów poniżej.

Data dodania: 2023-10-31

Wyświetleń: 187

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Mubi kod rabatowy - Jak skorzystać ze zniżki 150 zł na OC

Mubi kod rabatowy 1

Mubi kod rabatowy 2

Dlaczego warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń od Mubi?

Porównywarki ubezpieczeń takie jak Mubi pomagają nam znaleźć najlepsze ubezpieczenie samochodu na rynku, porównując kilkadziesiąt towarzystw ubezpieczeniowych. Oto kilka powodów, dlaczego warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń:

  1. Oszczędność czasu: Porównywarki ubezpieczeń pozwalają na szybkie porównanie wielu ofert ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Dzięki temu nie musisz przeglądać wielu różnych stron internetowych lub dzwonić do wielu różnych firm ubezpieczeniowych, co oszczędza czas i wysiłek.
  2. Oszczędność pieniędzy: Porównywarki pomagają znaleźć ubezpieczenie o najlepszej cenie, dostosowanej do Twoich potrzeb. Możesz znaleźć polisę, która oferuje najlepszy stosunek jakości do ceny, co pozwala zaoszczędzić pieniądze na opłatach za ubezpieczenie.
  3. Wybór opcji: Porównywarki ubezpieczeń umożliwiają dostosowanie ubezpieczenia do swoich indywidualnych potrzeb. Możesz wybrać zakres ochrony, dedykowaną sumę ubezpieczenia, termin obowiązywania polisy i wiele innych opcji.
  4. Transparentność: Dzięki porównywarkom możesz łatwo porównać warunki i zasady różnych ubezpieczeń. To pomaga zrozumieć, co jest zawarte w danej polisie i jakie ryzyko jest pokrywane.
  5. Niezależność: Porównywarki ubezpieczeń są niezależne i niezwiązane z konkretnymi firmami ubezpieczeniowymi. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymasz obiektywne porównanie ofert różnych ubezpieczycieli.
  6. Wsparcie i doradztwo: Niektóre porównywarki, w tym Mubi, oferują także wsparcie i doradztwo, które mogą pomóc w wyborze odpowiedniej polisy ubezpieczeniowej.

Warto jednak pamiętać, że choć porównywarki ubezpieczeń są przydatnym narzędziem do znalezienia odpowiedniego ubezpieczenia, zawsze należy dokładnie zapoznać się z warunkami oferty i sprawdzić, czy spełniają one Twoje konkretne potrzeby i oczekiwania. Porównywarki mogą dostarczyć informacji na temat różnych opcji, ale ostateczna decyzja powinna być przemyślana i oparta na indywidualnych potrzebach i sytuacji.

Jak odebrać kod rabatowy Mubi zwrot 150 zł krok po kroku

Aby skorzystać z kodu rabatowego do Mubi, należy przejść przez dedykowany link znajdujący się na stronach partnerów Mubi, dzięki temu bonus 150 zł aktywuje się automatycznie.

  • Wylicz ubezpieczenie podając w kalkulatorze porównywarki Mubi szereg informacji potrzebnych do ubezpieczenia pojazdu.
  • Kup wybrane ubezpieczenie online płacąc od razu całą kwotę, lub w ratach.
  • Po zakupie otrzymasz informacje jak otrzymać zwrot 150 zł na konto. Będziesz musiał odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które jest bardzo proste i dotyczy maksymalnej prędkości na autostradach w Polsce. 
  • Po 30 dniach otrzymasz zwrot 150 zł na konto bankowe.

Każdy może odebrać bonus od Mubi 2 razy w przeciągu 24 miesięcy, ale raz na jeden pojazd. Oznacza to, że jeśli chcemy odebrać bonus 2 razy, musimy ubezpieczyć dwa pojazdy. 

[video]

Podsumowanie

Ubezpieczenie komunikacyjne możemy zawrzeć na wiele sposobów. Warto sprawdzić cenę, jaką wyliczy nam porównywarka ubezpieczeń, ponieważ może być to bardzo atrakcyjna oferta. Dodatkowo korzystając z kodu rabatowego Mubi dostaniemy zwrot 150 zł, co spowoduje jeszcze większą oszczędność.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena