Naklejki, nalepki, a w końcu etykiety samoprzylepne. Właśnie tak brzmi prawidłowa nazwa przedmiotów, które są dobrze znane większości z nas. Chyba każdy spotkał się z kolorowymi lub czarno-białymi etykietami samoprzylepnymi, nawiniętymi na poręczne rolki. Naklejki tego typu mogą być wykonane z folii, a czasami i z papieru. Mają one dziesiątki różnych zastosowań, w tym jako etykiety produktowe, metki, klubowe naklejki, oznaczenia i wiele innych. 

Data dodania: 2023-07-12

Wyświetleń: 369

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Etykiety samoprzylepne na roli - co to takiego?

Wykorzystywany w procesie ich produkcji druk cyfrowy, zapewnia najwyższą jakość produktu, żywe i wiernie odwzorowane z projektem kolory i 100% powtarzalność każdego nakładu.

Jak odbywa się druk etykiet na roli?

Nasza drukarnia etykiet działa na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Drukujemy etykiety każdego typu, na dowolnych materiałach i w dowolnym kształcie oraz nakładzie. Druk etykiet na roli odbywa się z udziałem nowoczesnych maszyn drukarskich i introligatorskich, gwarantujących uzyskanie najbardziej satysfakcjonującego efektu. Na tym jednak nie koniec. Nasze doskonale rozwinięte studio graficzne zajmuje się przygotowywaniem projektów na etykiety samoprzylepne. Korzystając z naszych usług, mogą Państwo uzyskać niesamowite etykiety zgodne z Waszymi oczekiwaniami.

Sprawdź, jak drukujemy etykiety: druk cyfrowy

Aby zamówić etykiety, wystarczy uzupełnić prosty formularz umieszczony na naszej stronie. Kalkulator etykiet online pozwala Państwu szybko i precyzyjnie wycenić potrzebne naklejki. Wystarczy w nim podać docelową ilość etykiet, kształt, rozmiar, ilość kolorów nadruku oraz rodzaj materiału, na którym mają być wykonane. Nasze etykiety bardzo dobrze sprawdzają się w branży opakowań, w przemyśle tekstylnym, a także w celach reklamowych i pozostałych gałęziach przemysłu. Jeżeli uzyskana oferta będzie dla Państwa satysfakcjonująca, zachęcamy do złożenia zamówienia. Zostanie ono zrealizowane w następujący sposób.

  1. Przygotowanie projektu graficznego i jego ostateczna akceptacja przez klienta.
  2. Impozycja, czyli rozmieszczenie projektu na arkuszu drukarskim, w celu jego najefektywniejszego wykorzystania.
  3. Druk w technologii cyfrowej.
  4. Introligatornia, czyli etykiety samoprzylepne są przycinane i nawijane na rolki.

Zamawiając etykiety na rolce, drukowane cyfrowo, można je wykorzystać np. do znakowania przetworów owocowych home made, pakowanych w szklane słoiczki. Jest to tylko jedno z wielu kreatywnych zastosowań, którym nalepki na roli — etykiety, potrafią sprostać. Zapraszamy do zamawiania etykiet w naszym sklepie internetowym, w którym proces wyceny i zakupów jest szybki i intuicyjny.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena