Język angielski jest jednym z najpopularniejszych języków na świecie. Umiejętności językowe zawsze będą twoim atutem. Znając język angielski będziesz umiał/umiała porozumieć się na zagranicznych wakacjach. Znajomość tego języka również umożliwi ci awans w pracy oraz możliwość poszerzania horyzontów. Jeśli jeszcze nie posługujesz się płynnie językiem Szekspira, to pora to zmienić. Przeczytaj ten tekst do końca, aby dowiedzieć się o najlepszych kursach języka angielskiego.

Data dodania: 2023-07-12

Wyświetleń: 100

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jakie kursy języka angielskiego warto wybrać?
  1. Jaki kurs języka angielskiego warto wybrać?
  2. Jak wyglądają kursy języka angielskiego online?
  3. Na czym polega stacjonarny kurs angielskiego?

Jaki kurs języka angielskiego warto wybrać?

Jeśli chcesz wziąć udział w kursie językowym, to powinieneś dobrze rozeznać się na rynku i wybrać renomowaną szkołę języka angielskiego, która prężnie działa na rynku. Kursy angielskiego zazwyczaj odbywają się w dwóch trybach: stacjonarnym oraz w formie e-learningu, czyli całkowicie zdalnie. Nauka angielskiego Kraków odbywa się w dogodnych godzinach dla kursanta oraz jest prowadzona przez wykwalifikowany zespół, a nawet native speakerów (osoby pochodzące z Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych).

Jak wyglądają kursy języka angielskiego online?

Nauka języka angielskiego może odbywać się całkowicie zdalnie, w formie e-learningu. Taką ofertę przygotowała dla swoich kursantów szkoła języka angielskiego Three Lions. Angielski online jest dedykowany zarówno dorosłym uczniom, jak i młodzieży. Kursanci mają stały dostęp do materiałów w formie e-learningu. Co więcej, do ich dyspozycji pozostaje nauczyciel języka angielskiego lub native speaker, który odpowie na wszelkie nurtujące pytania. Kursy metodą e-learningową są prowadzone na różnych poziomach zaawansowania i są dostosowane do umiejętności językowych danego kursanta. Więcej informacji na temat kursów online można przeczytać klikając w ten link: https://3lions.pl/kursy-online/.

Na czym polega stacjonarny kurs angielskiego?

Mimo że kurs online cieszy się sporym zainteresowaniem, to wiele kursantów wybiera tradycyjną metodę nauki w formie stacjonarnej, w Krakowie. Kurs stacjonarny jest podobny do kursu online. Jedyną różnicą jest żywy kontakt z nauczycielem oraz koledzy i koleżanki z grupy. Dzięki regularnej nauce angielskiego, efekty są już widoczne po kilku miesiącach. W razie potrzeby kursanci mogą kontynuować kurs na wyższym poziomie. Zajęcia są prowadzone zarówno przez polskich, jak i zagranicznych nauczycieli. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://3lions.pl/kursy-stacjonarne/.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena