Nie każda kobieta może pochwalić się pięknymi, długimi i gęstymi rzęsami. Obecnie jednak – na szczęście – panie mają do dyspozycji coraz więcej sposobów na to, by poprawić naturalne włoski, a zwłaszcza zadbać o ich kondycję. Coraz częściej wybór pada na laminację. Zamierzasz świadczyć tę usługę w swoim gabinecie? Zatem w Twoim podstawowym wyposażeniu nie powinno zabraknąć kleju do laminacji rzęs. Do czego służy ten preparat i jak wybrać odpowiedni? Czytaj dalej – odpowiadamy.

 

Data dodania: 2023-03-31

Wyświetleń: 76

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Najlepszy klej do laminacji rzęs, czyli jaki? Wyjaśniamy

Na czym polega zabieg laminacji rzęs i brwi?

Panie, które chcą zachwycać zalotnym spojrzeniem, mogą zdecydować się na zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Warto jednak zwrócić uwagę na ciekawą alternatywę tego rozwiązania, czyli laminację. To procedura polegająca na odżywieniu włosków, pogrubieniu ich i uzupełnieniu braków w strukturze rzęs i brwi. W efekcie poprawie ulega ich kondycja, dzięki czemu spojrzenie i oprawa oka prezentują się rewelacyjnie.

Prawidłowo przeprowadzony zabieg jest długotrwały i całkowicie bezpieczny. Polecany jest szczególnie osobom, które mają cienkie, rzadkie i mało wyraziste włoski. Procedura powinna być wykonana przez doświadczoną stylistkę. Jeśli więc planujesz uruchomić taką usługę w swoim salonie, zadbaj o wyposażenie go w odpowiednie akcesoria i preparaty, by zapewnić swoim klientkom spektakularny look.

Do czego służy klej do laminacji?

Jednym z podstawowych produktów służących do przeprowadzenia zabiegu laminacji jest klej. Stosowany jest w początkowych etapach procedury. Wykorzystuje się go do przyklejenia naturalnych rzęs klientki na formę, co ułatwia stylistce aplikację kolejnych preparatów. Co ciekawe, niektóre dostępne na rynku kleje do laminacji ułatwiają substancjom odżywczym wnikanie we włoski, co korzystnie wpływa na efekty zabiegu.

Jaki klej do laminacji rzęs warto wybrać?

Produkty przeznaczone do laminacji rzęs powinny być przede wszystkim dopasowane do preferencji stylistki – kleje mogą mieć różne konsystencje. Niektóre rozprowadza się nieco łatwiej – dzięki temu, że są wyposażone w specjalne szczoteczki. Duże znaczenie ma też to, czy klej potrzebuje czasu, zanim zaschnie. Niektóre formuły w ogóle tego nie wymagają. Jednym z takich produktów jest klej do laminacji rzęs marki Fashion Lash, dostępny w e-sklepie https://fashionlash.pl/ – preparat ma balsamową konsystencję i piękny zapach. Warto wybierać produkty, które wyróżniają się wydajnością i nie pozostawiają po sobie trudnych do usunięcia śladów. Co ważne, klej do laminacji musi być bezpieczny dla skóry klientki – należy więc zwrócić szczególną uwagę na skład produktu i wybrać taki preparat, którego stosowanie nie powinno wywołać podrażnień lub reakcji alergicznych.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena