Zbliża się lato, to czas kiedy szczególnie zwraca się uwagę na pielęgnację ciała, tak aby przygotować je nie tylko na promienie słońca, ale i komfortowe odsłonięcie ciała w sukienkach, szortach, czy spódnicach. W poniższym artykule znajdą Państwo informacje o polecanych zabiegach przed latem. To ostatni moment, aby zapisać się na zabieg, aby zdążyć przed ciepłymi dniami.

Data dodania: 2023-05-29

Wyświetleń: 307

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Depilacja laserowa i endermologia jako część kompleksowej pielęgnacji ciała

Polecane zabiegi na twarz na lato

Wiele osób decyduje się na zabiegi przed latem, aby przygotować swoją wrażliwą skórę. Do najbardziej popularnych zabiegów, które mogą Państwo wykonać w salonie kosmetycznym należą

  • oczyszczanie manualne,

  • peeling kawitacyjny,

  • peelingi chemiczne - przede wszystkim zabiegi z wykorzystaniem kwasów,

  • mikrodermabrazja,

  • mezoterapia igłowa.   

Większość tych zabiegów powinni Państwo wykonać w seriach. Niezależnie od zabiegu przed jego wykonaniem kosmetolog powinien przeprowadzić z Państwem wywiad medyczny, dzięki czemu można wykluczyć wszelkie przeciwwskazania. To również czas, aby specjalista wytłumaczył Państwu, jak pielęgnować skórę przed i po zabiegu. 

Jakie efekty daje depilacja laserowa?

Dzięki najnowocześniejszym laserom można precyzyjnie trafić w cebulki włosów i zniszczyć je, dodatkowo włosy nie odrastają. Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu - włosów jest znacznie mniej, te które pozostały są słabsze i odrastają wolniej. Jeżeli chcą Państwo uzyskać efekt na długo i cieszyć się gładką skórą, należy zapisać się na serię zabiegów. Aby sam zabieg z wykorzystaniem lasera był bezpieczny dla Państwa zdrowia, nieinwazyjny oraz przede wszystkim komfortowy stosuje się sprzęt, który niweluje odczucie bólu np. istnieją systemy chłodzące. Dzięki temu z zabiegu mogą skorzystać również Ci Państwo, którzy mają skórę wrażliwą. 

Szczegóły na temat zabiegu znajdziecie Państwo na stronie: https://depilacja.pl/. W salonie stosowany jest najnowszy sprzęt od cenionych producentów. Stosowany laser diodowy posiada odpowiedni certyfikat, a efekt gładszej skóry zobaczą Państwo już po pierwszym zabiegu. Urządzenie zredukuje nawet do 30% obecnego owłosienia z każdym kolejnym zabiegiem, aż do stałego efektu gładkiej, jedwabistej skóry.

Najczęściej wybierane partie ciała do depilacji w gabinetach to: uda, pośladki, łydki, bikini, stopy. Coraz więcej Panów decyduje się na zabieg depilacji, często pleców. 

Nowy hit wśród zabiegów - endermologia

Endermologia to masaż podciśnieniowy, który może być wykonywany praktycznie u każdego z Państwa. Dzięki endermologii umożliwia się wykonywanie w 100% naturalnych aktywności, które służą urodzie oraz zdrowiu. Do ciała Państwa mogą zostać przyłożone głowice, które są nastawiany na dany program zabiegowy i rozpoczyna się docieranie do najgłębiej zlokalizowanych komórek tłuszczowych. Efektem jest poprawa jędrności skóry, wyszczuplenie sylwetki oraz redukcja cellulitu. Endermologia może zapewnić również zdrowotne korzyści tj. rozluźnienie bardzo napiętych mięśni np. w przypadku, gdy intensywnie Państwo trenują. Najczęściej wybieranymi partiami ciała są: uda, łydki, pośladki, brzuch oraz ramiona. Co ważne, aby zabiegi przyniosły długotrwałe efekty warto wykonać w seriach 15-20 zabiegów w kilkudniowych odstępach. Poleca się rozpocząć z dużą intensywnością około 2-3 razy w tygodniu. Liczbę zabiegów może zasugerować również specjalista w gabinecie, ponieważ to kwestia indywidualna zależna od takich czynników jak: grubość tkanki tłuszczowej, stopień zaawansowania cellulitu, prowadzona aktywność fizyczna. 

Czy korzystają Państwo z zabiegów pielęgnujących ciało? Z jakiego chcielibyście Państwo skorzystać?

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena