Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a nie wiesz jaka rozrywkę zapewnić swojemu dziecku? Obozy tematyczne stają coraz bardziej popularne. Strona kogis.pl daje nam wiele tematów do wybory w zależności od zainteresowania. Bardzo ciekawy pomysł na obozy anime i manga.

Data dodania: 2022-06-01

Wyświetleń: 466

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Obozy tematyczne – anime i manga

Jako rodzice chcemy naszym dzieciom pomóc spełniać ich marzenia oraz sprawić aby miały super wakacyjne wspomnienia. Ponieważ obecnie ciężko nadążyć nad tym co jest " na topie" i co jest nie tylko modne ale i pozwala ciekawie się rozwinąć. Firma kogis wyszła na przeciw takim oczekiwaną i stworzyła kilka obozów tematycznych anime i manga. W zależności od wieku można wybrać obóz nad jeziorem, morzem, górach lub w okolicach Warszawy.
Kultura anime i manga towarzyszy nam już od dłuższego czasu. Nic dziwnego, że młodzież interesuję sie nie tylko stylem japońskiej kultury ale także rysunkiem i tworzeniem sztuki. Dzieci w wieku już od 7 lat mogą wybrać się na obóz rysunkowy, gdzie w towarzystwie przyrody mogą rozwinąć swój talent. Każdy ośrodek oferuje małe, kameralne grupy, świetną kadrę oraz mnóstwo zajęć. Na kursie rysunki można nauczyć się japońskiego komiksu, tworzenia mangi czy nawet zaprojektować okładkę nowej sagi japońskiej. W czasie każdego turnusy organizowane są również wycieczki. Jeżeli wybierzemy Kaszuby to dzieci mogą zwiedzić Aleje Legend Kaszubskich, wybrać się w grę terenowa "Kaszubskim Tropem" oraz skorzystać z zabaw w wodzie.


Jeżeli wolimy morze lub góry też możemy super spędzić czas na nauce rysunku. Temat mangi dla dzieci od 13 lat będzie jeszcze bardziej rozszerzony. Młodzież chcąc zgłębić jeszcze bardziej japońską kulturę mogą obcować z prawdziwymi mieszkańcami Azji. Dzięki temu pozwoli to uczestnikom lepiej poznać i zrozumieć życie mieszkańców Dalekiego Wschodu. W programie możemy pozwolić sobie na sprawdzenie jak wyglądają filmy anime i kultura k-pop i j-pop, czyli teledyski i muzycy. Niezwykle prestiżowy certyfikat M&A, czyli Otaku Master, który wcześniej nie występował nigdzie w Polsce. Poza wieloma jeszcze punktami programu dla każdego chętnego organizowane są gry zręcznościowo- ruchowe oraz warsztaty i konkursy. Dla naszych pociech, aby sie nie nudziły organizowane są również wycieczki między innymi do Zakopanego czy szlakami Podhala. Ponieważ ośrodek znajduję się w nowoczesnym kompleksie do dyspozycji gości jest też kryty basen i strefa wallness z jacuzzi.
Oprócz wspomnianych już jezior i gór, cudowne wakacje można wybrać tez nad morzem. "Japońska Przygoda" dla dzieci od 9 lat jest kolejnym bogatym programem turnusu. Na takim obozie poznajemy sekrety i mity Japonii, sztukę parzenia herbaty oraz mnóstwo filmów anime. Poza programem, tak jak we wcześniej wspomnianych lokalizacjach, można skorzystać z wielu wycieczek. Kaszuby oferują nam Aquapark Jan, wycieczkę po Darłowie czy piękny zamek do zdobycia. Obozy anime nad morzem to doskonały sposób na wybranie się w miejsca, które dadzą nam mnóstwo atrakcji i świeże powietrze.


Kolejnym punktem na mapie Kazimierz Dolny nad Wisłą, który oferuje jedyny w swoim rodzaju obozy anime. Jako jedyne oferuje turnus Otaku. Z dala od ruchliwych ulic w otoczeniu pięknego sadu, na wzgórzu z widokiem na inspirujący Kazimierz Dolny. Odbędzie się tylko jeden taki turnus. Dzięki pięknej architekturze, cudownej przyrodzie oraz dobrej atmosferze można zakochać się w tym miejscu. W programie między innymi tworzenie komiksu, spacer ulicami Tokio czy wieczorne maratony anime. Kazimierz Dolny potrafi natchnąć nie jedna osobę do tworzenia. Wycieczka po ty miejscu udowodni tylko jak łatwo się zainspirować.


Oczywiście na każdym obozie będą smaczne posiłki oraz super zabawa. Spraw swojemu dziecku wspomnienia z wakacji, które będzie z radością wspominać przez wiele lat.
Więcej szczegółów pod adresem https://www.kogis.pl/rodzaje-obozow/anime-i-manga/.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena