Zwinne podejście do zarządzania zasobami ludzkimi, czyli inaczej mówiąc działanie w myśl Agile wpływa na poprawę efektywności pracy, co przekłada się na zwiększenie konkurencyjności firmy.

Data dodania: 2022-05-24

Wyświetleń: 411

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Agile w HR - zdobądź wiedzę o zarządzaniu poprzez doświadczenia

Dla kogo jest kurs Agile HR Foundation?

Szkolenie HR Agile kierowane jest głównie do pracowników działu HR, którym zależy na budowaniu kompetentnych, zaangażowanych i zmotywowanych zespołów projektowych realizujących efektywnie swoje zadania. Kurs Agile HR Foundation jest dla osób, które wierzą w siłę lidera zmian i w podążanie za rozwijającą się rzeczywistością. Niezależnie od tego czy jesteś częścią zespołu, czy pracujesz samodzielnie, jeśli zależy ci na zapewnianiu klientom efektywnych rozwiązań, a pracownikom odpowiednich warunków realizacji zadań, szkolenie Agile HR jest właśnie dla Ciebie.

Co zyskasz biorąc udział w szkolenie Agile HR?

Szkolenie Agile HR pozwala uczestnikom zrozumieć, czym jest Agile, obalić mity i wątpliwości na temat zwinnego zarządzania oraz zidentyfikować różnice między metodą Agile, a podejściem tradycyjnym. Dzięki szkoleniu zyskasz szansę na sprawdzenie czy wartości Agile są Ci bliskie, a także dowiesz się jak wygląda praca w praktyce poprzez zrealizowanie projektu i poznanie jego efektów. 

Specjaliści od Agile HR zadbają o to, by dostarczyć Ci wszelką, niezbędną wiedzę w przystępnej formie, dzięki czemu bez problemu wykorzystasz ją w praktyce. Udział w szkoleniu umożliwi Ci również poznanie narzędzi, które ułatwiają realizację zadań w podejściu Agile, a ponadto zapoznasz się z realnym przykładem implementacji Agile w HR. 

Moduły szkolenia Agile HR Foundation 

Szkolenie otwarte Agile HR Foundation składa się z czterech intensywnych modułów:

  1. Wprowadzenie - pierwszy moduł skupiony jest wokół poznania podstaw Agile, w tym tego czym jest metoda Agile. Celem jest uzyskania wiedzy na temat tego, czym jest Agile, czym różni się ono od metod tradycyjnych, jakie wartości i filary są najważniejsze w podejściu Agile i kto jakie role pełni w projekcie. 
  2. Symulacji pracy w podejściu Agile - drugi moduł bazuje na symulacji wykonywania pracy z uwzględnieniem wartości i zasad Agile, na tym etapie uczestnik ma możliwość doświadczenia współpracy z klientem i zrealizowania zlecenia w myśl zwinnego zarządzania. 
  3. Agile w HR - trzeci moduł skupiony jest wokół wewnętrznej motywacji, poznania narzędzi pomocnych w HR oraz zdobycia wiedzy na temat podejścia Agile, możliwych efektów pracy i przyczyn ewentualnych porażek. Po tym etapie w głowie uczestnika powinny pojawić się pomysły na pierwsze kroki prowadzące do zaimplementowania Agile w swojej firmie. 
  4. Moje Agile - ostatni moduł ma skłonić uczestnika do zaplanowania swoich działań, przeanalizowania obecnych zasad pracy i zidentyfikowania przeszkód we wprowadzaniu podejścia Agile. 

Program szkolenia Agile HR Foundation 

Szkolenie rozpoczyna się piętnastominutowym spotkaniem 1 na 1 z coachem, którego celem jest rozwianie wszelkich wątpliwości, wysłuchanie oczekiwań względem kursu i wspólne ustalenie planu dla Ciebie. Druga część szkolenia to poznanie podstaw, na które przeznaczono 2 godziny. Kolejny etap, czyli symulacja pracy w podejściu Agile trwa 7 godzin, podczas których weźmiesz udział w realizacji konkretnego projektu. Kolejnych 7 godzin poświęcimy na poszukiwanie osobistej motywacji, zadanie pytań, które pojawiły się po symulacji i zaplanowanie pierwszych kroków w Agile. Ostatnia część szkolenia przewidziana na 1,5 godziny polega na spotkaniu z doświadczonym trenerem i opisaniu swoich doświadczeń i wrażeń po szkoleniu. To też czas na wspólne zaplanowanie konkretnych działań w kierunku Agile.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena