Przygotowania do ślubu są bardzo ważne zarówno dla przyszłej żony, jak i męża. To, że Panna Młoda oprócz zjawiskowej sukni zakłada także biżuterię jest powszechnie wiadome. Lecz nie wszyscy wiedzą, że salony jubilerskie skrywają ozdoby przeznaczone również dla panów. Oczywiście mogą to być naszyjniki, czy bransoletki, choć uważa się je u mężczyzn raczej za modę na co dzień. 

Data dodania: 2021-11-18

Wyświetleń: 428

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Biżuteria do ślubu dla niego

Do garnituru natomiast warto spojrzeć na oferty spinek do mankietów, czy krawata! Zdecydowanie podkreślają one elegancki strój, a także mogą dopasować się do biżuterii, którą ma na sobie przyszła małżonka. Oprócz tego, spinki staną się świetnym uzupełnieniem obrączki ślubnej, która nie będzie już jedynym elementem biżuterii na ciele Pana Młodego!

Jak dobrać biżuterię do garnituru?

Liczą się przede wszystkim detale. Najpopularniejszymi garniturami noszonymi przez panów na ślubnym kobiercu są te czarne, granatowe, a czasem grafitowe. Do każdej z tych barw biżuteria w kolorze srebra i złota będzie pasować jak ulał. Dlatego, żeby dokonać dobrego wyboru warto zwrócić uwagę na szczegóły – kolor poszetki, krawata, czy muchy, a może nawet dobrać któryś z tych elementów pod kolor biżuterii! Pary młode zazwyczaj wybierają na swoje symbole miłości obrączki ślubne wykonane z klasycznego, żółtego złota – to dobry trop przy wyborze kruszcu do naszyjnika, czy spinek do mankietów dla przyszłego męża. Nie zapomnij również o grawerunku! Inicjały, czy data umieszczona na biżuterii, doda jej unikatowego znaczenia, a także stworzy pamiątkę na długie lata! Po niezwykłą biżuterię ślubną – zarówno męską, jak i damską, zajrzyj do jubilera SAVICKI – znajdziesz tam wszystko czego potrzebujesz.

Na co jeszcze zwrócić uwagę kupując biżuterię ślubną?

Wygląd kruszcu to jedno, kolejnym aspektem jest oczywiście jego trwałość, a także koszt. Biżuteria do ślubu to zazwyczaj ozdoba, której użyjemy raz, ewentualnie kilka razy w życiu, dlatego nie ma potrzeby wydawania na nią ogromnych kwot. W końcu nie jest to obrączka, czy pierścionek zaręczynowy – te oczywiście muszą być świetnej jakości, jako że będą towarzyszyć małżonkom przez długie lata! Dlatego kupując jedynie ozdoby do ślubnej kreacji wybierz złoto lub srebro pozłacane – możesz również dopasować kamień szlachetny czy cyrkonię do barwy kamienia w pierścionku ukochanej, czy też koloru przewodniego całej imprezy! Każdy z kamieni szlachetnych posiada swoją symbolikę – wybierz taki który przyniesie Ci szczęście w ten wielki dzień!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena