Okres świąt to mocno intensywny czas. Nadchodzący koniec roku wiąże się z wieloma obowiązkami, których musimy dopilnować. Do tego wszystkiego dochodzą również przygotowania związane z świętami Bożego Narodzenia. Zaczynamy rozglądać się za upominkami dla najbliższych, ale również dla pracowników swojej firmy. Świąteczne zestawy prezentowe z pewnością przyczyniają się do budowania dobrych relacji w zespole, ale przede wszystkim są niebanalną propozycją na oryginalny podarunek.

Data dodania: 2021-09-30

Wyświetleń: 468

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Spraw wyjątkowy prezent pracownikom swojej firmy

 Na stronie Paczuchy.pl znajdziesz wiele wyjątkowych koszy upominkowych, które na pewno pozostaną na długo w pamięci Twoich pracowników. Zajrzyj do nas i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Zestawy świąteczne na każdą kieszeń

Od lat staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, dlatego też przygotowane przez nas kosze prezentowe stworzone zostały z największą starannością. Wiemy, że sytuacja gospodarcza dynamicznie się zmienia, z tego też względu w naszej ofercie znajdują się propozycje paczek prezentowych w różnych przedziałach cenowych, tak by każdy z Was mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Zestawy prezentowe dla pracowników zostały podzielone na cztery sektory cenowe - paczki do 50 zł, do 150 zł, 250 zł oraz 350 zł. Od Ciebie zależy, jaki zestaw i komu chcesz podarować. My gwarantujemy jedynie, że obdarowana osoba, z pewnością poczuje się doceniona.

Wspaniałe upominki zamknięte w koszach podarunkowych

Nasze świąteczne zestawy podarunkowe charakteryzują się wyjątkową zawartością. Kryją w sobie produkty, które skuszą niejedną osobę. Zestawy wypełnione są po brzegi rozmaitymi słodyczami: czekoladkami, batonikami, cukierkami i pysznymi ciasteczkami. W większych paczkach znajdziesz również kawy, herbaty, produkty, które idealnie sprawdzą się na wigilijny stół oraz eleganckie alkohole: wina, grzańce, whisky lub nalewki. Obdarowując swoich pracowników świątecznymi koszami upominkowymi nie tylko sprawisz im radość, ale również dasz wyraz szacunku oraz wdzięczności za trud włożony w ich pracę. Niebanalne kompozycje idealnie sprawdzą się podczas rodzinnych spotkań. Produkty znajdujące się w zestawach prezentowych to prawdziwe smakołyki, którymi można podzielić się także z najbliższymi.

Zachwycające opakowania

Przygotowując świąteczne paczki prezentowe skupiliśmy się nie tylko na ich niebanalnej zawartości, ale także na oryginalnym opakowaniu. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego każdy zestaw został zapakowany z największą dokładnością. Walory wizualne mają spore znaczenie - piękne opakowanie powinno zachwycić na samym początku. Tak też jest w przypadku naszych koszy upominkowych. Wyjątkowe produkty będą doskonale prezentowały się w drewnianych skrzyniach, wiklinowych koszach, folii celofanowej lub kartoniku z okienkiem. Wybór należy do Ciebie. 

Zaskocz swoich pracowników niezwykłymi zestawami świątecznymi

Czasami zwykłe słowo “dziękuję” to za mało. Doceń swoich pracowników za całoroczną pracę oraz zaangażowanie i podaruj im coś wyjątkowego z okazji świąt. Nawet najmniejszy prezent wpłynie pozytywnie na atmosferę panującą w pracy. Pracownicy poczują się docenieni i wyróżnieni, a Ty będziesz mógł cieszyć się zmotywowanym zespołem.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena