Plotki są wszędzie. Dosłownie. Gdzie w Internecie się nie pojawicie, jakiego komentarza nie przeczytacie - tam na pewno znajdzie się coś, co można podciągnąć pod plotki. Internet jest ich pełen. Można powiedzieć, że Internet plotkami stoi. 

Data dodania: 2021-06-02

Wyświetleń: 905

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Gdzie czytać plotki w Internecie?

Można powiedzieć, że Internet plotkami stoi. Na masową skalę powstają, zarówno w Polsce, jak i za granicą, różnego rodzaju portale plotkarskie, które chcą przybliżyć wszystkim sylwetki gwiazd i to, jak żyją. I z kim żyją. I często również - za ile żyją. Postanowiliśmy przyjrzeć się kilku popularnym serwisom plotkarskim, które są chętnie czytane w Polsce. Lista jest długa.

Najchętniej czytane w Polsce serwisy plotkarskie

  • Pudelek - nikogo nie powinien dziwić fakt, że na pierwszym miejscu znalazł się ten portal plotkarski. Początkowo delikatne, wyważone informacje o gwiazdach. Dzisiaj? Dużo „soczystych” informacji. Dużo pikantnych plotek. Przeważnie wszystko wiedzą pierwsi, a ich czytelnicy zawsze mogą wysłać do nich „donos”, jeśli wiedzą coś o jakiejś gwieździe. Dlaczego tak chętnie wszyscy czytają Pudelka? Bo jest bezkompromisowy i nie boi się zapłacić kary za to, co wyjdzie spod ich palców.
  • Plotek - chyba największa konkurencja dla Pudelka, prawda? Portal ten jest nieco bardziej ugrzeczniony niż poprzedni w naszym zestawieniu, więc jeśli potrzebujecie plotek, które są mniej pikantne, ale w pełni rzetelne i napisane ze smakiem - Plotek zdecydowanie jest dla was.
  • Pomponik - równie duży portal jak te poprzednie. Plotki u nich wzbogacone są często wywiadami, a także wspomnieniami z przeszłości gwiazd. Warto wspomnieć, że Pomponik to serwis z plotkami od Interii. Możecie być więc pewni, że każdy znajdzie tutaj dla siebie coś, czego szuka, niezależnie od tego, kto obecnie pozostaje w kręgu jego zainteresowań.
  • Spokeo - nie jest to typowy serwis z plotkami, bo znajdziecie tam również dużo więcej interesujących artykułów tematycznych. Ale jeśli lubicie czytać mniej kąśliwe informacje z życia gwiazd, jedynie rzetelne artykuły, a także lepiej poznać gwiazdy za pomocą ich życiorysów to dział plotki spokeo.pl/plotki jest zdecydowanie dla was. Koniecznie sprawdźcie. To zupełnie nowa odsłona serwisu, który niedawno znany był jeszcze w Internecie jako Pinbook.
  • Kozaczek - sprytnie pisane plotki. Czasami po tytułach nie wiadomo o co chodzi, a niejednokrotnie są one tak chwytliwe, aby koniecznie kliknąć i zaspokoić swoją ciekawość. Sprawdźcie się koniecznie w quizach, jakie kozaczek proponuje na swojej stronie!

Interesują was plotki o gwiazdach? Jeśli tak - dlaczego i gdzie je czytacie? Podzielcie się z nami koniecznie.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena