Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, czy mikropigmentacja skóry głowy będzie dla Ciebie odpowiednim zabiegiem jest bezpłatna konsultacja. Taka usługa świadczona jest przez praktycznie każdy dzisiejszy gabinet, który funkcjonuje na rynku. 

Data dodania: 2021-05-23

Wyświetleń: 667

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Czy warto zdecydować się na SMP?

Doświadczenie w zakresie pigmentacji włosów pokazuje, że dobre wyniki uzyskasz w przypadku tego typu wypadania włosów jeśli masz problemy takie jak cofająca się linia włosów, wypadanie włosów, łysienie.

Mikropigmentacja skóry głowy także wydaje się być najlepszym rozwiązaniem w przypadku wypadania włosów w trakcie i po chemioterapii, bądź w razie chęci ukrycia blizn. Jeśli masz długie włosy, nie musisz rezygnować z pigmentacji włosów. Tutaj również poprawia wygląd jasnych obszarów, przez które prześwituje skóra głowy. Mikgopigmentacja skóry głowy oferowana w specjalistycznych klinikach takich jak https://klinikasmp.pl to sprawdzona metoda na zwiększenie pewności siebie!

Czy mikropigmentacja skóry głowy jest dla Ciebie?

Przy normalnych włosach na centymetr kwadratowy przypada do 220 mieszków włosowych. To pokazuje intensywność zabiegu. Do osiągnięcia pożądanego rezultatu potrzebne są zwykle trzy wizyty. Podczas pierwszej fazy zabiegu najczęściej jest przygotowywana wizualizacja oraz wykonywane są obrysy głowy tak, aby ustalić najlepszy możliwy efekt. Podczas drugiej wizyty w fazie wykonywane są pierwsze prace i już po niej możesz dostrzec zauważalne efekty. Trzecia faza leczenia jest zorientowana na szczegóły. W ten sposób można uzyskać naturalny wygląd. Ponadto obszar można w dowolnym momencie rozszerzyć, zmienić lub zintensyfikować w zależności na przykład od potrzeb i oczekiwań pacjenta. Mikropigmentacja włosów przeznaczona jest dla mężczyzn i kobiet z częściowym łysieniem, np. Na czubku głowy, z jasnymi włosami, z okrągłym lub rozproszonym wypadaniem włosów, z uzupełnieniem włosów, które uznają za stresujące lub dla osób chcących skorygować wcześniejszy przeszczep włosów. Pigmentację skóry głowy można stosować niezależnie od rodzaju i koloru skóry oraz wieku. To niedroga i nowoczesna alternatywa dla operacji przeszczepu włosów, peruk i leków. Wyniki pigmentacji są doskonałe.

W przeszłości przeszczepy włosów stały się coraz bardziej popularne. Jednak wynik zwykle nie jest taki, jak oczekiwano, ponieważ liczba własnych cebulek włosów jest ograniczona. Oczywiście największą wadą przeszczepu włosów jest często o wiele większy stopień skomplikowania i przede wszystkim znaczące koszty. Dlatego wizualnie efekt gęstych włosów, które są krótko ścięte najlepiej osiągnąć poprzez mikropigmentację włosów. Zwłaszcza jeśli nie jesteś w pełni usatysfakcjonowany z wcześniej wykonanego przeszczepu włosów, dzięki pigmentacji uzyskasz doskonały, pełny efekt. Ponadto włosy wyglądają równo i objętościowo. Ale nawet bez wcześniejszego przeszczepu włosów mikropigmentacja włosów jest idealna do przywrócenia świetnego wyglądu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena