Letnia aura panująca za oknem niemalże zmusza nas do, choćby chwilowego, pomyślenia o zbliżających się wielkimi krokami wakacjach. Jak co roku, dla wielu osób ich przedsmak stanowić może długi weekend na początku czerwca, który przypada w święto Bożego Ciała. Ponieważ termin ten nie jest odległy, jest to ostatni moment, aby go zaplanować - w gronie rodziny lub najbliższych przyjaciół. 

Data dodania: 2021-05-20

Wyświetleń: 554

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Rodzinne święta Bożego Ciała nad morzem

Gdzie i w jaki sposób spędzić czas wolny? Poznaj jedną z najciekawszych propozycji!

Odpoczynek w samym sercu Trójmiasta

Jedną z najciekawszych propozycji na spędzenie długiego czerwcowego weekendu jest wyjazd nad Morze Bałtyckie. Klimatyczne spacery brzegiem morza, szum fal, niesamowity zachód słońca oraz starówka to tylko jedne z atrakcji, które można ujrzeć w jednym z najpopularniejszych miast turystycznych w Polsce - w Gdańsku. Aby móc podziwiać to miejsce w pełnym wydaniu i poczuć jego wyjątkową atmosferę, warto spędzić ten czas na Starym Mieście.

Hotele w Gdańsku - który wybrać?

Wybierając się na odpoczynek do Gdańska, warto zapoznać się z ofertą różnych hoteli - tak, aby móc wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie. Pod uwagę należy wziąć kilka aspektów, m.in. ilość osób podróżujących, ich wiek oraz standardy, jakie powinien spełniać hotel. Nie ulega wątpliwości, że warto jest zainteresować się tematem hoteli SPA, gdyż oferują cały kompleks usług - od noclegu, poprzez wyżywienie, skończywszy na profesjonalnych usługach (jak wskazuje samo nazewnictwo) SPA & Wellness. Co więcej, posiadają one oferty specjalne - w postaci voucherów do wykorzystania.

Za jedną z najciekawszych propozycji hoteli w Gdańsku można uznać Grano Hotels, w skład których wchodzą trzy miejsca: Grano Apartaments, Hotel Number One oraz Hotel Grano. Wszystkie położone są w najbardziej atrakcyjnej lokalizacji, czyli na Starym Mieście. Wśród ofert specjalnych znajduje się także propozycja na spędzenie świąt Bożego Narodzenia. Obejmuje ona nocleg w pełni wyposażonych apartamentach, bogaty bufet śniadaniowy, obiadokolację, dostęp do WiFi, wstęp do Strefy One Harmony SPA & Wellness Center, a co najważniejsze - pobyt dzieci jest całkowicie darmowy. Jest to zatem wprost idealna propozycja dla rodzin, które pragną spędzić długi weekend nad polskim morzem!

Miejsca, które warto zobaczyć w Gdańsku

Oprócz dokonania wyboru odpowiedniego hotelu Gdańsk, warto zainteresować się atrakcjami, które warto zobaczyć i zwiedzić podczas weekendu. Za najciekawszą z nich można uznać Muzeum Bursztynu, gdzie można ujrzeć nie tylko same przedmioty wykonane z bursztynu, ale także zamkniętą w nim prehistoryczną faunę i florę. Osoby lubiące spędzać czas na zewnątrz koniecznie powinny zobaczyć Fontannę Neptuna, która została uznana za jeden z najbardziej rozpoznawalnych symboli miasta. Natomiast wieczorem warto wybrać się na Długie Pobrzeże, gdzie znajdują się nie tylko restauracje, kawiarnie i puby, ale także można zobaczyć Żuraw lub wyruszyć w rejs statkiem.

Ze względu na niesamowitą atmosferę panującą nad morzem, warto spędzić w tym miejscu długi czerwcowy weekend!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena