Kosmetyki zachodnioeuropejskiej marek należą do jednych z najczęściej wybieranych przez polskich konsumentów. Czy to zatem dobry pomysł na biznes? Czy warto wprowadzić je do swojego asortymentu i jakie mogą wiązać się z tym korzyści? Udzielamy odpowiedzi w artykule!

Data dodania: 2021-02-16

Wyświetleń: 358

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Czy warto sprzedawać kosmetyki z Europy Zachodniej w swoim sklepie?

Kosmetyki z Europy Zachodniej - co je wyróżnia?

Co sprawia, że tak lubimy kosmetyki zachodnich marek? To przede wszystkim zasługa ich ogromnej skuteczności - produkty opierają się bowiem na delikatnych, ale świetnie działających składnikach. W ten sposób zadbamy o naszą skórę czy włosy. Zachodnie marki, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pracy specjalistów, doskonale odpowiadają na potrzeby klientów. W ich ofertach znajdziemy zatem produkty, które sprawdzą się u każdego - poradzą sobie z przetłuszczaniem się włosów, suchą skórą czy podrażnieniami. Dodatkowo, producenci potwierdzają skuteczność swoich kosmetyków licznymi badaniami - produkty przechodzą zaawansowane testy dermatologiczne. W ten sposób mamy pewność, że stosowane przez nas kosmetyki będą bezpieczne dla alergików czy posiadaczy wrażliwej skóry. Bez problemu znajdziemy również środki, które będą nam odpowiadać pod kątem kompozycji zapachowej, konsystencji czy formy aplikacji. To wszystko sprawia, że kosmetyki z Europy Zachodniej wyróżniają się spośród innych produktów i tak dobrze trafiają w nasze potrzeby.

Jak zamawiać kosmetyki z Europy Zachodniej?

Najskuteczniejszym i najłatwiejszym sposobem na to, by dotrzeć do zachodnioeuropejskich produktów, jest skorzystanie z usług hurtownika i dystrybutora, który ma doświadczenie w sprowadzaniu akurat takiego towaru. Przykładowo, Europe Distribution Group (EDG) specjalizuje się w dostarczaniu do polskich sklepów kosmetyków oraz środków chemii gospodarczej od zachodnioeuropejskich marek. Dzięki temu mamy łatwy dostęp do jakościowych produktów. Te prosto od producenta mają bowiem dużo lepsze składy niż produkty dedykowane na rynek wschodni. EDG ma doświadczenie zarówno na rynku zachodnim, jak i rynku rodzimym – do oferty trafiają tylko produkty, które sprawdziły się poza granicami Polski i które najpełniej zaspokoją potrzeby konsumentów w Polsce

Dlaczego warto zamawiać w EDG?

Jakie korzyści płyną ze współpracy z Europe Distribution Group? Przede wszystkim zyskamy łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów. Szeroka oferta pozwoli nam uzupełnić asortyment naszego sklepu o różnego rodzaju produkty: kosmetyki do kąpieli, szampony https://b2b.europedg.pl/kategorie-produktow/szampony, antyperspiranty, kosmetyki do higieny jamy ustnej. Poza tym możemy również zamówić zachodnioeuropejskie środki chemii gospodarczej. W ten sposób pozwalamy naszym klientom wyposażyć się w swoje ulubione produkty w jednym miejscu. Zamówienia z EDG składa się za pośrednictwem platformy online – zrobimy to naprawdę szybko i łatwo. Dodatkowo nie musimy martwić się o transport czy magazynowanie, ponieważ zamówione produkty zostaną dostarczone do naszego sklepu.

Korzyści ze sprzedaży kosmetyków z Europy Zachodniej

Czy warto sprzedawać zachodnioeuropejskie produkty w swoim sklepie? Oczywiście, że tak! Płynie z tego mnóstwo korzyści.

  • Zyskamy wielu nowych klientów, którzy poznali już wcześniej skuteczność kosmetyków z Europy Zachodniej lub chcą dopiero je przetestować.
  • Nasi klienci zyskają łatwy dostęp do wysokiej jakości produktów, których nie ma w innych sklepach. Możliwość zakupu stacjonarnego będzie ogromnym atutem Twojego sklepu.
  • Poza kosmetykami możemy uzupełnić asortyment o chemię gospodarczą czy przekąski
  • Prowadzenie biznesu z takim towarem będzie proste dzięki współpracy z dobrym hurtownikiem i dystrybutorem

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena