Kibicowanie to piękna pasja. Zwolennicy drużyny potrafią wspierać i motywować swój ulubiony zespół podczas rozgrywek niezależnie od okoliczności. Drużyna, która przez jakiś czas nie odnosi sukcesów, ale ma wsparcie ze strony swoich fanów, jest bardziej zmotywowana do osiągania lepszych wyników. 

Data dodania: 2020-12-28

Wyświetleń: 558

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak wspierać swoje ulubione drużyny - poradnik dla początkujących

Kibice nie tylko jeżdżą na mecze, oglądają je w telewizji, spotykają się i dyskutują o przebiegu gry, noszą barwy klubowe czy opłacają składkę członkowską. Dla wielu osób to także przepustka do świata wiedzy o ulubionym sporcie i możliwość rozwinięcia kariery w tym kierunku. Często także osoby zainteresowane daną dyscypliną sportową próbują przewidzieć jak potoczy się rozgrywka i obstawić jej wynik u bukmacherów.

Dołącz do klubu

Kibice nie tylko chodzą na mecze, ale także dołączając do swoich ulubionych klubów. Coroczna opłata za legitymację klubowicza to kilkadziesiąt złotych, a na jej posiadaczy czekają zniżki i bezpłatny wstęp na wiele spotkań. Członkowie klubów mogą także jeździć razem z drużynami na wyjazdowe mecze. Wówczas organizowane są dla nich specjalne autokary. Daje to możliwość poszerzenia grona znajomych o osoby, z którymi dzielimy wspólne zainteresowania, ale także czynnego udziału w życiu drużyny i spotykanie ich członków. Nie ma piękniejszego uczucia niż wspólne świętowanie zwycięskiego meczu drużyny w gronie innych kibiców.

Obstawiaj wyniki

Sprawdzenie swojej wiedzy o ulubionej drużynie i analiza wyników pozostałych spotkań to sposób na sprawdzenie swojej wiedzy. Wielu kibiców korzysta z tej opcji podczas obstawiania wyników u bukmacherów. Osoby, które chcą rozpocząć obstawianie wyników i przebiegu zdarzeń sportowych, mogą otrzymać bonusy bukmacherskie, które zakłady oferują nowym klientom na start. Wielu kibiców śledzi wyniki spotkań i analizuje formę graczy, skład drużyn, a także wyniki przeciwników, żeby poprawnie odgadnąć ile goli padnie. Takie zakłady dotyczą nie tylko piłki nożnej, ale również skoków narciarskich, tenisa lub boksu. Podczas rejestracji na stronie bukmachera STS można otrzymać bonus, żeby obstawić pierwsze rozgrywki sportowe. 

Zaopatrz się w barwy klubowe

Kibica danego klubu można rozpoznać po barwach klubowych noszonych z dumą z wielu okazji. Najprostszym elementem jest szalik lub koszulka z logo klubu, kolejnym bluza lub czapka. Dzięki tym barwom w trakcie meczu sektory kibicowskie wyglądają spójnie i odzwierciedlają kolory danej drużyny sportowej. To dodaje niesamowitej siły i motywacji grającym na murawie piłkarzom. Takie gadżety można kupić w klubowym sklepie. Kibice z legitymacją często mają spore zniżki na zakupy. To także trafny prezent dla znajomych, którzy biorą udział w meczach.

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena