Masz już plany na nowy rok? Jeśli tak, to najwyższy czas, by zacząć je zapisywać, bowiem plan zapisany, to plan zrealizowany. A jak zapisywać cele i postanowienia na nowy rok, to tylko w praktycznym planerze 2021. Jak wybrać właściwy? To proste! Odpowiedz sobie na kilka pytań.

Data dodania: 2020-11-30

Wyświetleń: 578

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Planer 2021 – 3 proste pytania, które pomogą Ci wybrać właściwy

Jak bardzo napięty jest Twój dzień?

Każdy Twój dzień wygląda mniej więcej podobnie, a poszczególne plany rozpatrujesz bardziej w przekroju całego tygodnia? A może ogrom obowiązków i aktywności sprawia, że nie jesteś w stanie zapanować nad wszystkim bez sporządzenia szczegółowego dziennego planu? W obu przypadkach znajdziesz dla siebie odpowiedni planer 2021 od Make It Easy.

  • Planer dzienny – każdy dzień rozpisany jest na osobnej stronie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz dokładnie zaplanować każdy swój dzień co do godziny. Z pracy idziesz prosto na siłownię, później spotykasz się z przyjaciółką, a wieczorem na randkę zaprosił Cię przystojny chłopak? Każdy Twój dzień jest równie aktywny i zwariowany? Nikt nie spamięta tylu rzeczy – planer dzienny 2021 to wybór dla Ciebie.
  • Planer tygodniowy – każde dwie strony zawierają rozpisany rozkład całego tygodnia. Jeżeli Twój dzień jest nieco mniej intensywny, wiesz, czego się spodziewać, a Twoje plany lub aktywności nie wypełniają dnia od świtu do nocy, planer tygodniowy będzie dla Ciebie odpowiedni.

Jak bardzo “męczysz” swój planer?

Im bardziej intensywny jest Twój każdy dzień, im więcej czasu spędzasz poza domem, tym bardziej wytrzymały musi być Twój planer. Nosząc planer cały czas w torebce lub plecaku, narażasz go na większe zużycie lub nawet zniszczenia. A biorąc pod uwagę, że Twój organizer musi wytrzymać okrągły rok, łatwo dojść do wniosku, że nie ma innego wyjścia, jak wybrać solidny i wytrzymały planer. Na co postawić?

  • Planer książkowy – tego rodzaju organizery są jednymi z najwytrzymalszych. Zwróć uwagę na to, by oprawa była wykonana z wytrzymałego materiału, np. była pokryta skórką lub ochronną warstwą, a szycie lub klejenie solidne.
  • Kołonotatnik – jeżeli często otwierasz swój organizer, taka forma będzie dla Ciebie jeszcze wygodniejsza, szczególnie wtedy, gdy zdarza Ci się zapisywać myśli lub plany na kolanie, np. jadąc autobusem.

Planery, które z powodzeniem wytrzymują cały rok intensywnego użytkowania, znajdziesz w Make It Easy.

Jakie plany są dla Ciebie szczególnie ważne?

Każdy z nas może mieć inne priorytety i na czymś innym opierać swoje całoroczne, miesięczne lub tygodniowe plany. Dlatego warto zwrócić uwagę na to, czy planer, który zamierzasz kupić, zawiera specjalnie zaprojektowane karty i rubryki, które pomogą Ci planować różne aspekty swoje życia, m.in:

  • Twoje osobiste lub firmowe finanse,
  • aktywność fizyczną,
  • ważne i cenne kontakty,
  • założenie i cele do osiągnięcia,
  • dobre nawyki.

Pamiętaj o tym, że im lepiej przystosowany do siebie planer 2021 wybierz, tym skuteczniej pozwoli Ci on zrealizować wszystkie swoje plany na nadchodzący rok.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena