Wielu z nas chciałoby mieć zawsze mnóstwo sił. Natomiast nie zawsze okazuje się to takie proste. Przychodzi zła pogoda, gorsze samopoczucie, a do tego może jeszcze słabsza odporność organizmu(np. przeziębienie) i na pewno znacznie trudniej wtedy o motywację do czegokolwiek. Natomiast można sobie z tym poradzić, ze zwalczeniem lenistwa i motywacją. W jaki sposób? 

Data dodania: 2020-10-24

Wyświetleń: 909

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Jak pokonać lenistwo i zmotywować się do nauki, ćwiczeń, pracy?

W artykule tym zostanie zwrócona uwaga na konkretne sposoby walki z lenistwem. dowiemy się jeszcze, jak znaleźć motywację do nauki, ćwiczeń i pracy. A zarazem zobaczymy, jakie możliwości daje nam aktualnie coraz bardziej znany copywriting w Polsce i na świecie. I jak można wykorzystać specjalne katalogi SEO do skutecznej promocji swoich stron www w Internecie. Przejdźmy do tych 4 tematów po kolei!

Jak pokonać / zwalczyć lenistwo?

W ciągu dnia mamy sporo czasu i już tego powinniśmy się nauczyć. To zawsze 24 godziny, które można w bardzo ciekawy sposób rozplanować. Wystarczy tylko stworzyć sobie odpowiedni plan i później starać się go trzymać. Możliwe, że nie będzie nam łatwo na początku, gdy przejawiamy lenistwo i to w różnym zakresie. Może uwielbiamy tracić czas na słuchanie muzyki, oglądanie telewizji czy gry. Bądź zbyt długo czasu leżymy na kanapie, także po południu. Jeśli tak jest, to potrzebujemy pewnej mobilizacji. Musimy sobie uświadomić, że to my jesteśmy panami swojego losu. Jesteśmy w stanie zadecydować o tym, że nasze życie będzie bogate o nowe doświadczenia, nowe sukcesy, nowe dochody. Jeśli więc tylko się postaramy, to wszystko znajdzie się w zasięgu naszej ręki. Ale nic nie dzieje się od tak. Nawet, gdy ktoś chce uzyskać wygraną na loterii, to musi się poważnie postarać i czasami wysyłać różne losy przez długi czas. My jednak nie chcemy zachęcać tutaj do takiej gry. Natomiast uświadamia to nam, że aby coś uzyskać, musimy z siebie coś dać.

Możliwe, że byśmy pragnęli posiadąc nowe auto, własne mieszkanie czy dom bądź wyjechać na ciekawe wakacje za granicą czy w Polsce. Są to marzenia, które można zmienić na nasze plany i następnie wystarczy je realizować. Ustalić, ile potrzebujemy dochodów, a następnie, co zrobić by je zdobyć. Może uzyskać pewne kwalifikacje, przejść pewne kursy, szkolenia. A innym razem postarać się o dodatkową pracę online, na przykład jako Copywriter, Freelancer czy Programista bądź inny specjalista. Wspaniałe propozycje w tym kierunku przedstawia nam blog jaksierozwijac.pl na którym jest dostępna wiedza o pracy zdalnej i biznesie online. Gdybyśmy chcieli zagłębić się ten temat, to jesteśmy tam mile widziani. A zapisując się na newsletter, możemy liczyć na wspaniałe prezenty. Lenistwo to poważne uzależnienie, ale można sobie z nim poradzić i tego właście sobie życzymy. W dużym stopniu te zwycięstwo zależy od motywacji, więc przekonajmy się, jak można ją zwiększać.

Motywacja do pracy, nauki i ćwiczeń - Trening od podstaw

Mamy już pewne cele i chcemy do nich dążyć. To podstawa treningu motywacji. Warto myśleć o tych celach i później mamy więcej sił, by je realizować. Uświadamiajmy sobie, że one już niedługo mogłyby się spełnić, jeśli tylko zrobimy to i tamto. Poza tym twórzmy konkretny plan realizacji. Już w zwykłym excelu czy na kartce papieru, w notatniku, możemy przygotować plan realizacji naszej pracy, nauki czy ćwiczeń. Mogą nam w tym pomóc pewni specjaliści(np. inni przedsiębiorcy, trenerzy personalni czy nauczyciele).

Posiadanie takiego planu sprawi, że codziennie będziemy wiedzieć, jakie kroki podjąć, aby być bliżej realizacji danych celów. Nie poddawajmy się wtedy, lecz zmierzajmy do sukcesów. I przy tym nagradzajmy się za uzyskanie pewnych etapów realizacji celów. Niech będą to mniejsze i większe nagrody, które dodatkowo będą powiększać naszą motywację. By się jeszcze bardziej zmotywować, warto informować o naszych celach bliskich, przyjaciół i inne osoby. Później mogą one nas sprawdzać, jak nam idzie. A my czujemy się bardziej zobowiązani do tego, aby wywiązać się z takich celów, które obiecaliśmy innym. Skoro już mamy większą motywację, to przeanalizujmy, dlaczego warto uczyć się copywritingu w XXI wieku i co nam to umożliwia?

Copywriting co to i czym zajmuje się Copywriter?

[obraz_1]

Copywriting to inaczej pewna treść, content, który dociera do właściwej grupy docelowej. A sam Copywriter zajmuje się przygotowywaniem takich tekstów. Są to takie treści, jak: teksty na strony www, teksty na bloga, opisy produktów do sklepu internetowego, oferty handlowe i sprzedażowe, email marketing, teksty do reklam radiowych i telewizyjnych itp. Są Copywriterzy kreatywni, którzy są w stanie przygotować niemalże każdy rodzaj tekstów. Natomiast inni skupiają się na konkretnej specjalizacji czy rodzajach tekstów. Umiejętności pisania takich dobrych tekstów okazuje się bardzo przydatna. Gdy my będziemy prowadzić pewien biznes bądź już przygotowywać swoje CV, to znacznie łatwiej zadbamy o zastosowanie skutecznych tekstów. Już coś takiego może pozytywnie wpłynąć na naszą przyszłość.

A zarazem jako Copywriter możemy pisać teksty dla naszych klientów i dzięki temu otrzymywać ciekawe wynagrodzenie. To forma pracy zdalnej przez internet. Istnieją nawet populatne serwisy copywriterskie, do których łatwo się dostać i tam otrzymywać różne zlecenia. Tego wszystkiego nauczymy się w kursie "Jak zostać Copywriterem i zarabiać na pisaniu tekstów?". Biorą w nim udział osoby, które teraz pracują jako Copywriterzy - dodatkowo bądź na cały etat. Z nami może będzie podobnie, jeśli sobie tego zażyczymy. Na koniec przyjrzymy się sile najlepszym katalogom SEO, które warto wykorzystać, by skutecznie promować swoje strony www w Google.

Najlepsze katalogi stron SEO do pozycjonowania w Google

Dawniej istniało setki tysięcy katalogów SEO, na których można było stworzyć krótką reklamę na temat swojej strony www. Im częściej wykorzystywaliśmy do tego katalogi SEO, tym nasza strona www zyskiwała na popularności i była wyżej na ważne dla nas słowa kluczowe w wyszukiwarce Google. Natomiast to się zmieniło po aktualizacji algorytmu wyszukiwarki Google. Teraz jest ona bardziej wymagająca i bierze pod uwagę linki zewnętrzne z dobrej jakości katalogów SEO. A takich katalogów SEO - dobrych jakościowo i popularnych, jest coraz mniej. W tym celu warto zajrzeć do artykułu na blogu jaksierozwijac.pl gdzie są przedstawione najlepsze katalogi stron SEO. Zarazem przekonamy się tam, co musimy uczynić, aby stworzyć unikalne i atrakcyjne dla Google opisy dotyczące naszej strony, w takich katalogach stron www.

Podsumowanie: Rozwijanie się w kierunku pokonywania lenistwa, motywacji do pracy / nauki / ćwiczeń, copywritingu i SEO(np. Katalogi stron), okazuje się bardzo przydatne. Jest to wiedza, którą warto pozyskać i następnie wykorzystywać na korzyść swojej przyszłości. Sami zauważymy później pozytywne tego rezultaty. A cenne informacje na ten temat otrzymamy również na kanale YouTube #JakSieRozwijac, który warto subskrybować. Dlaczego, dowiesz się w poniższym firlmie:

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena