Rollupy to bardzo częsty widok towarzyszący wszelkim eventom. Są one nie tylko skuteczne, ale również bardzo wygodne w transporcie

Data dodania: 2020-09-03

Wyświetleń: 572

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Skuteczny rollup reklamowy

Czym jest rollup reklamowy?

Rollup jest rozwijanym nośnikiem reklamowym, który często ustawiany jest przy czasowych ekspozycjach oraz stanowiskach na różnego rodzaju wydarzeniach. Jest to bardzo wygodna forma reklamowa. Po pierwsze nie wymaga zewnętrznej powierzchni, do której miałaby zostać przytwierdzona – rollupowa kaseta montowana jest do stojaka. Dzięki temu, że jest to niezależny nośnik,  można go dowolnie ustawiać, bardzo szybko przetransportować w inne miejsce itd. Po drugie po zakończeniu danego wydarzenia równie błyskawicznie można go zwinąć i zapakować do samochodu.

Kiedy rollup będzie najlepszym rozwiązaniem

Rollup sprawdzi się idealnie na różnego rodzaju konferencjach, okolicznościowych wystawach, gdzie dana firma ma swoje stanowisko. Dobrze spisze się także przy okazji prowadzenia akcji społecznych w różnych częściach miasta – tutaj dużą zaletą staje się jego wysoka mobilność.

Podobnie jak jest w przypadku innych nośników reklamowych, rollup, aby spełniał dobrze swoje zadanie, musi zostać starannie i solidnie wykonany. 

Rollup reklamowy – wyznaczniki skuteczności

Efektywny rollup powinien być spójny. Warstwa wizualna powinna dobrze współgrać z treścią – tekstem informującym i jednocześnie perswazyjnym. Dobre proporcje sprawią, że rollup przyciągnie uwagę, a jego odbiorca w łatwy sposób przyswoi komunikat, który chcemy mu przekazać. 

Nie można zapominać o optymalnym wyborze formatu. Optymalnym, czyli dostosowanym do miejsca, gdzie będzie się go używać. Rollupy o dużych wymiarach powinny być ustawiane przy dużych stanowiskach, mniejsze przy mniejszych. Nie można dopuścić do sytuacji, w której rollup będzie zakrywał całe stanowisko albo będzie tak mały, że odwiedzający nie będą go zauważać. 

Druk rollupu – zaufaj prawdziwym specjalistom 

Wykonanie rollupów powinieneś zlecić profesjonalnym drukarniom, które w swoich działaniach kierują się priorytetem jakości. Do takich firm należy drukarnia JKB Print świadcząca swoje usługi online. W ofercie drukarni JKB Print znajdują się formaty rollupów skrojone pod Twoje potrzeby. Możesz wybierać pomiędzy takimi rozmiarami jak: 85x200, 100x200, 120x200, 150x200. Na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Drukarnia JKB Print w swojej szerokiej ofercie posiada też usługi druku innych materiałów poligraficznych – warto odwiedzić jej stronę internetowej, na której można zapoznać się ze szczegółami.

Źródło grafiki: https://pl.freepik.com/wektory/sztandar

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena