Zastanawiasz się w jaki sposób - niewielkim kosztem - zorganizować efektywną akcję promocyjną, która pomoże Twojej marce zaistnieć na rynku? Wysokiej jakości gadżety reklamowe to w wielu przypadkach klucz do sukcesu, jeśli mowa o promocji swojej marki wśród potencjalnych klientów. 

Data dodania: 2020-07-15

Wyświetleń: 720

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Najlepsze gadżety reklamowe dla Twojej firmy

Poszczególne produkty - jak np. kubki na kawę, długopisy czy podręczne notesy, mogą mieć przeznaczenie typowo biurowe. Warto jednak poszukiwać także nowych i oryginalnych wariantów, które z pewnością przykują uwagę potencjalnych interesantów, a przy tym pozwolą jeszcze skuteczniej wybić się na tle konkurencji.

Marka Artigraf specjalizuje się w przygotowywaniu spersonalizowanych produktów z logo danej marki. Za pośrednictwem strony internetowej można szybko i wygodnie zaprojektować gadżety reklamowe z nadrukiem. Zaczynając od takich przedmiotów jak torby bawełniane czy etui na sprzęt elektroniczny, a na kosmetykach i słodyczach kończąc - każdy z tych wariantów może okazać się znakomitym nośnikiem dla Twojej reklamy. 

 

Gadżety reklamowe na każdą okazję

Projektując gadżety reklamowe warto brać pod uwagę okazję - miejsce lub charakter imprezy w czasie której będą rozdawane. Być może na horyzoncie pojawiła się ważne, firmowe wydarzenie, z okazji którego warto obdarować pracowników lub partnerów biznesowych? Dobre dopasowanie formy gadżetu stanowi już połowę sukcesu. Drobnostki, jak długopisy, cukierki, smycze do kluczy lub breloki są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się niemal zawsze. Większe gadżety, jak np. torby lub notesy lub pendrive można dodawać do paczek prezentowych lub rozdawać w charakterze drobnych podarunków lub nagród w loteriach czy konkursach. Na święta warto postawić na gadżety reklamowe utrzymane wizualnie w danej estetyce - świetnym rozwiązaniem okazują się w tym przypadku słodycze, termosy, notatniki oraz ozdoby, np. do zawieszenia na choince. Dla kadry wyższego szczebla warto dobierać większe prezenty, jak plecaki, torby na laptopa czy organizery na dokumenty i drobiazgi. Każde z tych akcesoriów może być ozdobione logo marki w formie nadruku, naszywki lub innej. 

 

Drobny upominek dla klienta lub kontrahenta - gadżety reklamowe z nadrukiem 

W ofercie marki Artigraf dostępne są różnorodne gadżety reklamowe z nadrukiem, który można niemal dowolnie dobrać i umiejscowić na danym przedmiocie. Doskonałym pomysłem w trakcie dobierania poszczególnych przedmiotów jest spójne dopasowanie ich do charakteru działalności marki. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. gadżety reklamowe ECO, wykonane z makulaturowego papieru, korka, drewna czy szkła. Ich niepowtarzalny wygląd doskonale wpasowuje się w estetykę firm zajmujących się cateringiem, a także sklepów ze zdrową żywnością, restauracji czy biznesów które w tożsamość swojej marki bardzo wyraźnie wpisują dbałość o środowisko. Wysokiej jakości gadżet, jak np. kubek czy butelka termiczna pozwolą obdarowanej osobie zrezygnować z korzystania z jednorazowych naczyń, zastępując je trwałym i praktycznym naczyniem. 

 

Wysokiej jakości gadżety reklamowe dla firm

Gadżety reklamowe dla firm, tworzone w większym nakładzie są jeszcze bardziej opłacalną opcją, która sprawdzi się w szczególności w przypadku większych biznesów. najpotrzebniejsze gadżety można zamówić w różnych wariantach kolorystycznych oraz ilości, która zaspokoi zapotrzebowanie klientów. W ofercie dostępnych jest ponad 10 tysięcy różnorodnych artykułów, które można dowolnie spersonalizować na potrzeby danej firmy. Nie trzeba przy tym ograniczać się wyłącznie do sprawdzonych rozwiązań, które cieszą się największą popularnością. Warto wyróżnić się niecodziennym pomysłem. Gadżety tworzone w większym nakładzie to przy tym również bardzo korzystna cenowo opcja, która w niedługim czasie z pewnością zwróci się z nawiązką. 


Rozdawanie podarunków to jedna z najbardziej efektywnych i opłacalnych form reklamy dla mniejszych oraz większych przedsiębiorstw. Jest to najprostszy sposób na zjednanie sobie sympatii potencjalnych klientów, a przy tym opcja na zwiększenie zasięgu marki na rynku. Gadżety reklamowe dla firm można rozdawać w punktach obsługi klienta, w czasie trwania targów, a także w czasie trwania imprez branżowych. Sprawdź jakie opcje dostępne są w ofercie Artigraf - możesz z łatwością zaprojektować oryginalne gadżety, dzięki którym wypromujesz swoja markę.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena