Chrzest i pierwsza komunia święta to bardzo ważne wydarzenia w życiu znacznej części z nas, a szczególnie w życiu naszych dzieci. Nic więc dziwnego, że każdemu zależy, na zorganizowaniu ich w odpowiedni, należyty sposób, w czym zdecydowanie pomagają efektowne, personalizowane zaproszenia.

Data dodania: 2020-01-31

Wyświetleń: 920

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Personalizowane zaproszenia ze zdjęciem na chrzest lub komunię

Przygotowania do chrztu oraz pierwszej komunii świętej, to proces wieloetapowy, składający się z wielu połączonych ze sobą aspektów, które razem przekładają się na oczekiwany efekt. Wbrew obiegowej opinii wcale nie trzeba wydawać na organizację tych wydarzeń ogromnych sum pieniędzy – wystarczy wykazać się kreatywnym, rozsądnym podejściem. W tym artykule skupimy się na jednym z ważniejszych, choć niestety często traktowanych po macoszemu aspekcie, którym są zaproszenia na chrzest i komunię.

Personalizowane zaproszenia na chrzest i komunię ze zdjęciem – najlepszy z możliwych wyborów!

W artykule tym chcę zaprezentować zalety zamawiania zaproszeń nieszablonowych, wykonywanych na zamówienie, będących wspaniałą alternatywą do zaproszeń gotowych, dostępnych w sklepach, butikach, czy kwiaciarniach. Zaproszenia tego rodzaju najczęściej dostępne są za pośrednictwem sklepów internetowych, choć czasem firmy je oferujące posiadają również sklepy stacjonarne, w których można zapoznać się z oferowanymi wzorami zaproszeń oraz złożyć na nie zamówienia zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

 

Dlaczego warto rozważyć zakup akurat zaproszeń personalizowanych?

Najistotniejszą zaletą tej formy zaproszeń jest możliwość dostosowywania ich do własnych potrzeb pod względem wyglądu, użycie własnej treści, jak również uzupełnienie jej imionami zapraszanych gości. Zaproszenia na chrzest i komunijne wykonane w ten właśnie sposób prezentują się pięknie i, co bardzo istotne, zamawiająca je osobo otrzymuje je w formie gotowej do wręczenia.

Mając tak szeroki wachlarz możliwości, bardzo łatwo jest uzyskać oszałamiające efekty. Przykładowo w prosty sposób można dostosować kolorystykę zaproszeń do tej, która będzie występować na sali, na której odbywać się będzie organizowana uroczystość, co niewątpliwie jest ich ogromną zaletą. Efektownie zaadresowane zaproszenia, których nie trzeba wypełniać ręcznie to nie tylko oszczędność czasu, lecz również gwarancja najatrakcyjniejszej prezencji tych niecodziennych wyrobów papierniczych. Istotną zaletą zaproszeń z pełną personalizacją jest również ich unikatowość i oryginalność, gdyż wprowadzenie nawet najmniejszych modyfikacji względem wyjściowego wzoru powoduje, że nikt nie będzie miał dokładnie takich samych zaproszeń.

Na koniec wymieniania zalet tej formy zaproszeń nie można pominąć tak istotnego aspektu jakim jest możliwość zamieszczenia w nich zdjęcia dziecka. Co zyskuje się dzięki tak niepozornej ingerencji w wygląd zaproszeń? Unikalność i całkowicie indywidualny wygląd, który powoduje również, że zaproszenie takie pełnie również funkcję pamiątki dla każdej osoby, która takie zaproszenie otrzyma.

 

Co z kosztami zaproszeń z personalizacją?

Część ludzi, mimo faktu, że zdają sobie sprawę z atrakcyjności i wyjątkowości zaproszeń personalizowanych, obawia się zagłębiania w ten temat. Obawy te wynikają z błędnych przewidywań, że zaproszenia wykonywane na indywidualne zamówienie muszą być znacznie droższe od zaproszeń dostępnych „od ręki” w sklepach. Faktem jest, że trudno będzie znaleźć wysokiej jakości zaproszenia za 1zł, ale biorąc pod uwagę fakt, że najczęściej kupuje się zestaw kilkunastu zaproszeń, wydaje się, że zainwestowanie kilkudziesięciu złotych w zaproszenia z personalizacją i zdjęciem dziecka nie powinno być zbyt znaczącym obciążeniem dla nikogo.

Jeżeli zależy Wam na efektownej oprawie chrztu lub pierwszej komunii świętej Waszego dziecka, to serdecznie namawiam Was do zainteresowania się tematem indywidualnych zaproszeń – sami zdziwicie się jak wspaniale reagują na takie zaproszenia zapraszani goście!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena