Istnieje wiele dróg do wypromowania biznesu, wśród których bardzo często wybór pada na gadżety reklamowe. Czy w gąszczu przeróżnych ofert związanych z gadżetami zakup notesów reklamowych ma sens?

Data dodania: 2018-01-05

Wyświetleń: 1031

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Notesy reklamowe a promocja firmy

Gadżety wystepują w reklamie niezmiernie często i przybierają przeróżne postacie. Wśród nich znajdują się również takie, które na wiele sposobów można dostosować do indywidualnych wymagań firmy, poprzez szereg metod znakowania. Wydaje się, że mocno zindywidualizowane produkty reklamowe, które swoim wyglądem ściśle nawiązują do reklamowanej za ich pośrednictwem marki, najlepiej sprawdzą się w procesie promocji firmy.

Gadżetów, które można w znaczny sposób dostosować pod względem wyglądu tak, aby jednoznacznie kojarzyły się z daną firmą jest całkiem sporo, lecz w tym konkretnym przypadku skupimy się na notesach.

Notesy reklamowe wyróżniają się szeregiem cech, które w ostatnich miesiącach mocno przyczyniły się do ich popularności w branży reklamowej, a do najistotniejszych zdecydowanie należy zaliczyć:

  • atrakcyjny wygląd, co szczególnie tyczy notesów w opcji premium
  • prawie nieograniczone możliwości dostosowania notesów do wizerunku kojarzonego z daną firmą
  • konkurencyjna w stosunku do innego rodzaju gadżetów cena

Wygląd gadżetów jest jednym z ważniejszych elementów, wpływających na chęc zakupienia ich. Jest to oczywiste, gdyż każda firma chce promować się w sposób możliwie najbardziej efektowny i wyrwfinowany, a notesy reklamowe w 100% spełniają te założenia.

Znaczna grupa firm zamawiających notatniki reklamowe decyduje się na ich szczególną odmianę jaką są notesy książkowe. To właśnie ten rodzaj notesów umożliwia każdej decydującej się na nie firmie osiągnięcie bardzo atrakcyjnych efektów, będących wypadkową dostosowania kolorystyki oprawy wykończonej ekoskórą, jak i efektownego znakowania okładki poprzez wytłoczenie na niej własnego logo. Co bardzo interesujące, koszt wykonania eleganckich notesów wykonanych wedle całkowicie indywidualnego projektu wiąże się ze znacznie mniejszym kosztem niż znaczna część gadżetów innych niż notesy.

Żeby tego było mało, notesy reklamowe w opcji książkowej (lub bardziej wyrafinowane wersje notesów spiralowanych) dają zamawiającej je firmie możliwość umieszczania różnego rodzaju dodatków, które wpływają na wygląd notesów, ale również na komfort ich użytkowania. Wśród takich dodatków znajdują się między innymi gumki zamykające notatniki, efektowne blaszki doklejane do okładek, na których można grawerować logotypy oraz wiele innych, interesujących akcentów.

Jeśli więc jesteście w trakcie decydowania o rodzaju gadżetów, którymi w tym roku chcecie promować swoją firmę, to rozważcie notesy reklamowe. Z pewnością będziecie mile zaskoczeni mozliwościami manipulacji ich wyglądem!

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena