Baby Shower – jeszcze do niedawna większość z nas nie miałaby pojęcia co to właściwie znaczy. Zwyczaj i nazwa pochodzą ze Stanów i mówiąc przenośnie oznacza „prysznic prezentów” przyszłej mamy. Właśnie ten punkt imprezy stanowi jej główny element.

Data dodania: 2019-11-26

Wyświetleń: 426

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Zorganizuj piękne Baby Shower w lokalu!

A czy organizowanie Baby Shower ma w ogóle sens?

Wiele osób zadaje sobie to pytanie, w szczególności  najbliższe kobiety ciężarnej, bo to w końcu na ich barkach spoczywa organizacja przyjęcia. Cała idea polega na tym, żeby sprawić przyjemność przyszłej mamie. Problem może pojawić się wtedy, gdy za długo zwlekamy i ciąża jest już tak zaawansowana, że kobieta może w każdej chwili urodzić. Wtedy z pewnością daleko jej będzie do imprezowego nastroju. No więc, jeśli to Twoja najlepsza przyjaciółka, siostra bądź córka spodziewa się dziecka, koniecznie weź się do roboty jak najprędzej.

Gdzie zorganizować bociankowe?

Najlepszą opcją będzie organizacja Baby Shower w doświadczonej restauracji. Przede wszystkim szukaj restauracji z dobrą kuchnią. Organizując bociankowe nie możesz dopuścić do sytuacji, że jedzenie będzie niesmaczne lub w jakiś sposób „niepewne”. Najlepiej, gdy takiej menu będziesz mogła sama skomponować, powinno być delikatne, zdrowe, ale też bardzo słodkie i kolorowe! Kolejną sprawą będzie to, że doświadczony zespół we wszystkim Ci pomoże. A to oznacza, że mnóstwo rzeczy nie zostanie tylko na Twojej głowie. Dekoracja, ustawienie stołów, podanie jedzenia… Jeśli ktoś wie jak to robić – wyjdzie perfekcyjnie.

Ważną kwestią jest także to, że lokal to takie uniwersalne miejsce, a tzn., że przyjęcie nie będzie trwać za długo, będziecie miały swobodę i komfort, a dodatkowo ktoś Wam wszystko poda do stołu i za Was posprząta. Chyba każdy lubi tak proste rozwiązania. Czy Baby Shower w lokalu to większy koszt? Możliwe. Aczkolwiek nie dużo większy, aniżeli sama miałabyś wszystko przygotowywać, bądź zamówić catering, za to niepowtarzalnie większy komfort.  

Organizując Baby Shower dajesz przyszłej mamie piękne wspomnienia. Spotkanie z przyjaciółkami, długie godziny plotkowania, rozmów na temat macierzyństwa, zajadania się pysznościami i odpakowywanie wymarzonych prezentów - to coś czego ona zdecydowanie potrzebuje w tym czasie.

Bardzo zachęcam także do przygotowania atrakcji na Baby Shower w postaci gier i konkursów. To świetna i rozluźniająca sprawa!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena