Firmy Parkos prawdopodobnie nie musimy przedstawiać. Jest to wygodny system rezerwacji miejsc parkingowych przy najpopularniejszych lotniskach na świecie (np. Eindhoven, Berlin, czy chociażby lotnisko Katowice). 

Data dodania: 2019-09-30

Wyświetleń: 2161

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

3 podstawowe kroki – jak wybrać parking na lotnisku z Parkos?

Mamy nadzieję, że dzięki niemu dokonanie rezerwacji będzie dla Ciebie proste, szybkie i przyjemne. 

Krok 1 – sprawdź lokalizację

Jeszcze przed wyborem konkretnego parkingu na stronie Parkos, posiadasz dokładne wskazówki dojazdu i informacje na temat lokalizacji. Dzięki temu możesz ocenić, czy jest to oferta dostosowana do Twoich potrzeb i spełnia ona wszystkie podstawowe kryteria. 

 

Nie przejmuj się jednak tym, że wybrany obiekt usytuowany jest nieco dalej niż inne (często mniej atrakcyjne) parkingi. Każdy dostawca oferuje możliwość skorzysta z takich propozycji, jak usługa parkingowa lub bezpłatny transfer. Nie musisz więc wzywać taksówki lub prosić znajomych, by odwieźli się na lotnisko. 

Krok 2 – poznaj dodatkowe udogodnienia i informacje na temat obiektu

Wyjeżdżasz na dłuższy okres i chcesz, żeby ktoś przed Twoim powrotem sprawdził pojazd lub go wyczyścił? Bez wątpienia trasa będzie o wiele przyjemniejsza, gdy samochód zostanie umyty, przewietrzony i posprzątany. Profesjonalni dostawcy to nie tylko wybrukowana posesja i doskonała lokalizacja. To również zgrany zespół specjalistów i odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym możesz korzystać z takich udogodnień. 

 

W karcie dostawcy na stronie Parkos otrzymujesz również informacje odnośnie samego terenu (np. czy jest wybrukowany), na temat dostępności poczekalni, toalety lub pomocy bagażowej. Warto więc wcześniej zapoznać się z tymi parametrami, by upewnić się, że dana oferta nas usatysfakcjonuje.

Krok 3 – zadbaj o swój dojazd na lotnisko

Parkujesz samochód i co dalej? W większości przypadków prawdopodobnie szukasz taksówki, która zawiezie Cię na halę odpraw. Zazwyczaj przy popularnych parkingach nie brakuje taksówkarzy, których ceny są absurdalnie wysokie. Możemy szukać ratunku w nieoficjalnych aplikacjach (np. Uber), lecz stanowi to dodatkowe ryzyko, że nie uda nam się dojechać o czasie do portu lotniskowego. Wybierając Parkos i np. parking Pyrzowice, możesz zapomnieć o tym problemie. 

Dlaczego? Ponieważ wszyscy dostawcy Parkos oferują dwie opcje (lub jedną z dwóch). Jest to usługa parkingowa polegająca na odbiorze auta już na lotnisku i zaparkowanie go w zarezerwowanym miejscu lub bezpłatny transfer, który z kolei zapewnia Ci bezpłatny transport specjalnie przygotowanym autobusem. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona