Nic tak nie kształci, jak podróżowanie - wakacyjny wyjazd potrzebny jest każdemu, a już samo planowanie i myślenie o zbliżającym się urlopie bywa lekarstwem na smutki. Jednak zanim wyruszysz w nieznane, koniecznie zadbaj o kilka kwestii, które zapewnią Ci spokój i bezpieczeństwo podczas podróżowania. Jedną z nich jest parking przy lotnisku, który podczas twojej nieobecności będzie schronieniem i poczekalnią dla twojego samochodu. 

Data dodania: 2022-04-20

Wyświetleń: 416

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wylatujesz na wakacje samolotem z lotniska Chopina? Zobacz gdzie bezpiecznie zostawić samochód.

Podpowiadamy, jaki parking wybrać wylatując na wakacje z lotniska Chopina.

Poszukaj parkingu poza lotniskiem.

Podróżowanie w 2022 roku nie będzie należeć do najtańszych, dlatego warto odpowiednio przygotować się do wakacji i poszukać sposobów na zmniejszenie wydatków. Sprawdzone jest, że parkowanie poza obszarem lotniska jest znacznie tańsze, co szczególne znaczenie dla twojego portfela będzie miało przy dłuższym pobycie zagranicą. Parkowanie na prywatnych parkingach nie wiąże się z wieloma utrudnieniami - większość z nich oferuje bezpłatny transfer z i na terminal co zajmuje ok 5 do max. 10 minut.

Taką odległość musisz pokonać, rezerwując parking Park & Fly parking-lotnisko.pl, który znajduje się w świetnej lokalizacji - bezpośrednio przy Południowej Obwodnicy Warszawy S2.

Park & Fly - parking z najlepszymi opiniami.

Nie tylko doskonała lokalizacja sprawia, że właśnie ten parking zyskał nasze uznanie i rekomendację. W cenie za postój na Park & Fly otrzymujesz ubezpieczenie, pełną opiekę i wszelkie zabezpieczenia, które sprawią, że twój samochód pozostanie na miejscu w nienagannym stanie. Klienci doceniają starania personelu, który dostępny jest na obiekcie przez 24h/dobę, służąc pełnym wsparciem zarówno w drodze z i na lotnisko, ale także dokonaniu płatności, a nawet uruchomieniu samochodu, gdy zawiedzie akumulator. Korzystając z opcji VIP, personel wskaże zadaszone miejsce postojowe, a nawet przechowa dokumenty i kluczyki w specjalnej skrytce.

Zarezerwuj parking z wyprzedzeniem.

Ze względu na dużą popularność parkingu i ograniczoną ilość miejsc, warto zarezerwować miejsce postojowe na Park & Fly z wyprzedzeniem. Lotnisko na Okęciu to największy port lotniczy w naszym kraju i szczególnie w czasie wakacji bywa naprawdę oblegane. Stąd potrzeba zaplanowania gdzie zaparkujemy nasz samochód na czas nieobecności w kraju i dokładne sprawdzenie warunków postoju. Uwaga także na nieuczciwe firmy, które często powołują się na rekomendowane, docenione przez Klientów parkingi. Te, które należy omijać z daleka nie są ogrodzone, nie posiadają zamkniętego szlabanu i monitoringu, co sprawia, że pozostawienie na nich samochodu na czas naszej nieobecności może być niebezpieczne i wiązać się z ryzykiem kradzieży lub uszkodzenia pojazdu.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena