Ozonator jest generatorem ozonu, dzięki któremu wyjątkowe właściwości O3 mogą zostać wykorzystane tak, by skorzystało na tym zarówno nasze zdrowie, jak i samopoczucie. Codziennie mamy kontakt z wieloma produktami, które mogą być zanieczyszczone wieloma szkodliwymi substancjami wpływającymi negatywnie na nasz organizm. 

Data dodania: 2019-07-03

Wyświetleń: 2775

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Ozonator - zrób coś dla zdrowia swojego i bliskich

Na szczęście teraz możemy zadbać o niego tak, by efekty były wyraźnie zauważalne. 

  1. TIENS ozonator - sprawdzona firma, rozwiązania najwyższej klasy
  2. Ozonator DiCHO - charakterystyka nowej generacji urządzenia

W XXI wieku zarówno jedzenie, które spożywamy, jak i powietrze, które wdychamy, może zawierać wiele pestycydów, nawozów oraz innych substancji szkodliwych. W tym przypadku z pomocą przychodzi nam jednak TIENS ozonator, który jest liderem w swojej kategorii. Dzięki niemu ochronimy zdrowie nasze oraz naszych bliskich przed zagrożeniami, z których często nawet nie zdajemy sobie sprawy. 

TIENS ozonator - sprawdzona firma, rozwiązania najwyższej klasy

Warzywa, owoce, ryż, a nawet mięsa bardzo często zawierają wiele substancji potencjalnie szkodliwych dla naszego organizmu, z których obecności czasem nie zdajemy sobie nawet sprawy. Zjadanie ryżu pełnego bakterii może od razu nie wpłynąć na nasze zdrowie, jednak z czasem konsekwencje staną się zauważalne zarówno pod postacią ogólnego osłabienia, jak i złego samopoczucia. 

Firma TIENS stawia czoła temu problemowi i oferuje ozonator najnowszej generacji, dzięki któremu cząsteczki O2 z powietrza przekształcone zostaną w O3, wykorzystywany dla potrzeb naszego życia codziennego. Ozon przez utlenienie zabija pleśń, wirusy i wiele innych, niekorzystnych mikroorganizmów, a wszystko to oferowane jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 

Ozonator DiCHO - charakterystyka nowej generacji urządzenia

Ozonator Tiens jest zupełnie nową generacją, której szczególną cechą jest nawet dwukrotnie wyższa emisja ozonu na jednostkę, co bezpośrednio przekłada się na dużo skuteczniejszą sterylizację. Oprócz tego urządzenie posiada szereg innych zalet, wśród których możemy znaleźć podział na 4 opcje działania: owoce, warzywa, naczynia oraz mięso, a także ukrytą komorę na wszystkie akcesoria. 

Elegancka, biało-czarna obudowa sprawia, że Ozonator DiCHO pasował będzie do każdej kuchni i na pewno przypadnie Ci do gustu. Jakby tego było mało, większy otwór uwalniający ozon pozwala na większy przepływ i skrócenie czasu dezynfekcji, co już po pierwszym użyciu uznasz za ogromny plus. Nie musisz się dłużej zastanawiać i szukać alternatywnych rozwiązań - w trosce o zdrowie nie warto stawiać na żadne kompromisy. 

Licencja: Copyright - zastrzeżona
-1 Ocena