Noworodek to mały człowiek, który potrzebuje naszej szczególnej opieki i dbałości o najmniejsze chociażby detale. Od tego, w jaki sposób zadbamy o nasze maleństwo pierwszych tygodniach po narodzeniu zależy bardzo wiele. Doświadczenia pokazują, że największym problemem nie są kwestie zdrowotne czy też karmienia, ale higieniczne. 

Data dodania: 2020-06-15

Wyświetleń: 883

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo noworodka

Zadbanie o tak delikatne ciało jak to dziecka, dla wszystkich rodziców jest pewnym stresem, zwłaszcza kiedy jest to pierwszy potomek.

 

Zatroszcz się o skórę swojego dziecka

              

Skóra malucha jest szczególnie wrażliwa na podrażnienia i rozmaite reakcje alergiczne. Należy zastosować zatem takie środki zabezpieczające, które nie dopuszczą do powstania żadnych nieprzyjemnych doznań u małego dziecka. Świetnym sposobem na zapewnienie komfortu naszemu dziecku są otulacze. Otulacz bambusowy dla noworodka jest wielozadaniowym materiałem, który sprawdzi się wyśmienicie na tak wczesnym etapie rozwoju bobasa. To przede wszystkim kocyk, którym możemy otulić nasze dziecko, ale sprawdzi się także jako podłoże do wózka, nosidełka, na piknik i w wielu innych sytuacjach codziennych, jak chociażby jako pielucha do odbijania. To właśnie takie kocyki, do których potem na długi czas przywiązują się dzieci i nie chcą się z nimi rozstawać. Właśnie dlatego, że są wygodne.

Gdzie kupić otulacz bambusowy dla noworodka?

W sklepie colorstories.pl znajdziemy ich bardzo wiele do wyboru, nie tylko w różnych kolorach i wzorach, ale również w dostosowanych do naszych potrzeb rozmiarach. Warto zakupić kilka kocyków w paczce, by mieć je na zmianę dla naszego dziecka w trakcie prania. Otulacze w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach z pewnością będą nieocenionym wsparciem w pierwszych miesiącach życia Twojego dziecka, zapewniając mu właściwy komfort i samopoczucie.

Dlaczego warto wybrać otulacze bambusowe?

To przede wszystkim niesamowity, unikatowy materiał, którego Twoje dziecko potrzebuje na tym etapie rozwoju i będzie czuło się komfortowo. Dlaczego jednak tak się dzieje? Na uwagę zasługują przed wszystkim właściwości termoregulacyjne tej tkaniny. Doskonale sprawdzą się zatem zarówno latem jak i zimą, zabezpieczając dziecko przed zmianami temperatury. Sekret tkwi oczywiście w samej tkaninie, która jest hipoalergiczna i niezwykle delikatna dla skóry dziecka. Dodatkową korzyścią w przypadku takich otulaczy jest fakt, że można je całkiem swobodnie prać, a więc nie będziemy mieli problemu z zachowaniem odpowiedniego poziomu higieny, co również ma niebagatelne znaczenie w przypadku tak małych dzieci i ich bezpieczeństwa.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena