Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, niewątpliwie jest to dla niej wyjątkowy czas. Choć skupia się teraz na zdrowiu swoim i swojego dziecka, nie może zapominać o swoim wyglądzie i dobrym wizerunku - niezależnie od tego, czy jest aktywna zawodowo, czy większość ciąży spędzi w domu.

Data dodania: 2019-05-16

Wyświetleń: 763

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak dobrze wyglądać w ciąży?

Bluzki i sukienki - kobiece wybory


Początek ciąży nie stwarza większych problemów z wizerunkiem. Większość ubrań może pasować na kobietę nawet do 5 - 6 miesiąca ciąży. Z czasem, kiedy brzuch zaczyna się powiększać, warto pomyśleć o dokompletowaniu garderoby. Najlepiej wybierać ubrania wygodne, jednak ważnym czynnikiem jest również ich wygląd. Nadal mogą one subtelnie podkreślać sylwetkę. Krój bluzek czy sukienek odcinany pod biustem i puszczonych luzem jest co prawda komfortowy, ale wiele kobiet nie wygląda w takim fasonie dobrze. Za bardzo uwypukla on brzuch i zaburza proporcje sylwetki.


Sukienki ciążowe - nadal kobiece


Sukienki stają się wygodnym rodzajem garderoby, ponieważ dobrze dopasowują się do ciała, zwłaszcza te wykonane z bawełny lub innych elastycznych materiałów. Warto zwrócić uwagę na to, aby zapewniały one dobrą cyrkulację powietrza. Panie, które nie chcą rezygnować z noszenia spodni, mogą postawić na modele na gumkach, które dopasują się do obwodu brzucha. Wiele zalet mają biodrówki. Na rynku dostępne są spodnie dedykowane dla kobiet w ciąży. Są one wykończone specjalną gumą, która dopasowuje się do rozmiaru brzucha. Mogą mieć modny fason rurek.
Ciekawą propozycją wartą rozważenia są ogrodniczki, które dodają sylwetce wiele uroku. Wiele pań mówi, że to z typ spodni, które mają w sobie to coś, czemu ciężko się oprzeć. Budzą pozytywne skojarzenia.


W ciąży nadal jesteś uroczą kobietą


Warto nie rezygnować z ubrań podkreślający kobiecość, jeśli tylko dobrze się w nich czujemy! Dobrze jest stawiać na prosty krój sukienek. Wiele zależy od tego, w jaki sposób zmienia się sylwetka kobiety w ciąży. To zupełnie indywidualne warunki każdej z nas wpływają na wygląd. Warto sobie czasami pomóc. Niektóre panie przez całą ciążę wyglądają podobnie. Zmienia się tylko rozmiar ich brzucha.Warto postawić na klasyczne bazy do stylizacji takie jak białe t-shirty. Zwolenniczki elegancji nie muszą rezygnować ze swojego oficjalnego stylu. Nadal mogą nosić marynarki. Modele taliowane żakietów i narzutek wyszczuplają sylwetkę i nadają jej proporcji. Sprawdzą się podczas wiosny i jesieni. Internet daje możliwość kupować ubrania w niskiej cenie. To prawdziwe źródło inspiracji bez kolejek i pośpiechu.


Moda ciążowa ewoluuje z każdym rokiem. Warto jednak wybierać te stylizacje, w których czujemy się jak najlepiej. Dobrze jest inspirować się modą, jednak nie musi być ona głównym wyznacznikiem tego, w co się ubierzemy.
Obuwie damskie wygoda i wygląd
Panie, które nie borykają się podczas ciąży z problemem puchnięcia nóg, nadal mogą nosić buty na wyższym słupku. Przez większość ciąży naprawdę możemy wyglądać świetnie, choć warto pozwolić sobie również na gorsze dni. Ostatni miesiąc to czas, kiedy wiele kobiet czuje się bardzo ciężko i odliczają czas do rozwiązania. Wydaje się wtedy, że w nic się nie mieścimy. Zostało już naprawdę niewiele czasu do tego, aby odzyskać swoją sylwetkę i cieszyć się powiększoną rodziną.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena