Profil Użytkownika

Jak szybko odświeżyć wystrój salonu?

Rodzaj: Wiedza

Salon to pomieszczenie, w którym spędzasz znaczną część czasu. To tutaj przyjmujesz gości, spędzasz leniwe wieczory przed telewizorem czy czytasz książki. Wystrój salonu, nawet ten najbardziej wymarzony może z czasem się znudzić. Chciałoby się wprowadzić coś nowego, ożywić lub stonować. Podpowiadamy, jak szybko nadać wnętrzu nowy charakter.

Porządek w kuchni? To łatwe!

Rodzaj: Wiedza

Kuchnia jako pomieszczenie, w którym pichcimy, gotujemy i… bałaganimy! Niestety przy przyrządzaniu posiłków, zawsze skapnie jajko, a na podłodze pojawi się kleks od śmietany. Nad tym nie zapanujemy, możemy być po prostu bardziej uważni. A co ze sprzętami, które zalegają na blacie? Nauczmy się porządku!

Jasna czy ciemna łazienka?

Rodzaj: Wiedza

Łazienka to intymne pomieszczenie, które pozwala nam się zrelaksować po ciężkim dniu spędzonym w pracy. Wnętrza łazienkowe inaczej niż pomieszczenia reprezentacyjne aranżujemy na lata. Zastanówmy się jaki charakter ma mieć pomieszczenie kąpielowe. Postawić na klasykę czy może zaszaleć i urządzić ciemniejsze wnętrze?

Jaki parapet zewnętrzny wybrać?

Rodzaj: Wiedza

Parapet zewnętrzny to jeden z niezbędnych elementów elewacji. Stanowi dopełnienie okna, ale przede wszystkim chroni ściany przed zaleganiem się wilgoci. Stalowe, aluminiowe czy drewniane? Wybór odpowiedniego modelu zależy od naszych indywidualnych preferencji. Na co zwrócić uwagę przy jego wyborze?

Jak zachować czystość w łazience?

Rodzaj: Wiedza

W idealnym świecie obiad sam się gotuje, a mieszkanie aż lśni od higienicznej czystości. Do tego unoszący się wszędzie zapach kwiatów. Niestety jeśli nie mamy czarodziejskiej różdżki, warto posłużyć się kilkoma trikami, które zaprowadzą porządek w łazience. Zobacz, co warto mieć przy sobie?