Samochód to niebywała wygoda w dzisiejszych czasach. Mimo ogromnego rozwoju komunikacji międzymiastowej i między państwami, a nawet między kontynentami, każdy z nas z całą pewnością przeżył przynajmniej jedną sytuację, kiedy brak auta okazał się druzgocącym przeżyciem.

Data dodania: 2018-10-05

Wyświetleń: 717

Przedrukowań: 1

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Niekiedy bowiem, paradoksalnie zwłaszcza na krótkich odległościach, brak samochodu daje się ogromnie we znaki. Czasem potrzebujemy szybko przedostać się z jednego końca miasta na drugi, co samochodem zajmuje kilkanaście minut, podczas gdy komunikacja miejska wymaga kilku przesiadek, a cała podróż trwa znacznie dłużej. Zdarza się także, że odczuwamy brak samochodu szczególnie, podczas pobytu w obcym mieście, do którego dostaliśmy się np. samolotem. Są też sytuacje, kiedy potrzebujemy na własną rękę przewieźć wielkogabarytowe sprzęty i samemu przedostać się z miejsca na miejsce.

Trudna do zorganizowania podróż

Niestety, ale usługi transportowe przedmiotów nie uwzględniają przewozu osób, mając jednocześnie swoją, niestety, ale dość wysoką cenę. W kwotę tę wchodzi oczywiście zużycie paliwa na dużych odległościach, gwarancja bezpieczeństwa przewożonego towaru i wiele innych składowych. Jednak dla nas jako klientów najważniejszą jest właśnie cena ostateczna za usługę.

Przeprowadzając się zatem na dużych odległościach, czy też z kraju do kraju, niezbędnym jest wynajęcie osobno transportu dla swoich rzeczy jak i dla siebie, co generuje znowu dodatkowe koszta, często jest to dwukrotność lub trzykrotność ceny zwyczajnej podróży. Każdy z nas bowiem ma w swoim posiadaniu takie przedmioty, które woli przewieźć sam, ze względu na ich wartość majątkową czy sentymentalną - dodatkowy bagaż natomiast swoje kosztuje.. Dlaczego zatem uprościć swojej podróży i nie wynająć całego vana?

Ogólnoświatowe kompanie motoryzacyjne

Obecnie na rynku motoryzacyjnym i usługowym znaleźć można wiele firm zajmujących się wynajmem samochodów dostawczych, vanów, minivanów, zarówno samych samochodów, jak i oferując usługi wynajmu z szoferami i kierowcami. Jest to o tyle wygodna usługa, że zapewnia ona transport zarówno dla klientów jak i ich bagaży, mebli, sprzętów czy innych przedmiotów wielkogabarytowych. Wynajmując transportowego vana w niektórych firmach, można śmiało także podróżować na terenie Europy a nawet Świata. Wiele korporacji motoryzacyjnych oferujących wynajem samochodów dostawczych i ciężarowych posiada bowiem swoje oddziały w różnych państwach, zapewniając tzw. support klientom na całym świecie,, dzięki czemu zapewniają one gwarancję bezproblemowej podróży, bez obawy, że dotrzemy do państwa, nieobsługiwanego przez swoją wypożyczalnię. Najpopularniejsze firmy zajmujące się wynajmem samochodów dostawczych, vanów czy nawet samochodów osobowych posiadają ogromne wpływy na świecie, mając swoje oddziały rozsiane nawet w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Podróżując wtedy nawet na dalekie odległości, z kontynentu na kontynent, możemy śmiało zaufać jednej kompanii.

Zamawianie samochodów w nowoczesnej odsłonie

W nowoczesnych firmach zajmujących się wynajmem samochodów osobowych i dostawczych, polityka zamawiania usług jest zwykle jak najbardziej uproszczona. W przeciwieństwie do dawnych form umów wynajmu samochodu, podpisywanych osobiście u dilerów, obecnie zamówienie auta spełniającego potrzeby klienta zajmuje zaledwie kilka minut i wymaga jedynie dostępu do internetu i niektórych swoich danych. Dzięki dużej dbałości o klientów, firmy tego typu oferują swoje usługi nie tylko w dużych miastach, ale i na lotniskach, dzięki czemu samochód zamówić można nawet “na ostatnią chwilę” podczas podróży samolotem, z jego pokładu - wystarczy jednie kilka razy kliknąć na stronie internetowej firmy czy w aplikacji, a rezerwacja jest gotowa. W przypadku potrzeby zamówienia samochodu w mieście, czy pod dom, rezerwacja trwa równie szybko, z tą różnicą, że trzeba podać w niej dokładny adres. Wybrany samochód błyskawicznie zostanie podstawiony w dane miejsce, odbierając przesyłki, wielkogabarytowe przedmioty i sprzęty czy też klientów i dostarczając ich w wybrany punkt.


 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena