Wieczór panieński to wspaniała okazja, aby odwiedzić sexshop i kupić ciekawe akcesoria erotyczne. 

Data dodania: 2017-10-09

Wyświetleń: 501

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, które sex akcesoria cieszą się w dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem i które gadżety mogą rozkręcić na dobre każdy wieczór panieński. 


Najlepsze gadżety na Wieczór Panieński

Podczas każdego wieczoru panieńskiego nie może zabraknąć specjalnych strojów. Warto wyposażyć się między innymi w opaski, różki oraz szarfy, które w ostatnim czasie biją rekordy sprzedaży. 


Baloniki w peniski

Na każdej imprezie przydadzą się kolorowe baloniki. Jeżeli chodzi o wieczór panieński to można sięgnąć oczywiście po baloniki w zdecydowanie bardziej hardcorowej wersji, czyli w peniski. W wielu sklepach erotycznych można zamówić również śmieszne peniskowe słomki do picia napojów.


Penis do deseru

Na każdym udanym wieczorze panieńskim nie może zabraknąć również specjalnych foremek na deser w formie penisa. Cała zabawa polega na tym, że Panna Młoda musi zjeść cały deser z zabawnej foremki bez użycia rąk.


Gry erotyczne

Kobiety, które nie mają żadnego ciekawego pomysłu na przebieg wieczoru panieńskiego, powinny jak najszybciej zamówić ciekawą grę erotyczną. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się na przykład gra z zadaniami i karniakami. Można zamówić także profesjonalny "Niezbędnik Panieński" w którym znaleźć można wiele ciekawych gier i zabaw na udaną imprezę. 

Chippendales 

Pamiętać należy o tym, że wieczór panieński to nie tylko akcesoria erotyczne, ale również pokaz chippendalesów. Na każdej udanej imprezie musi pojawić się tancerz BadBoys, który rozpali pragnienie i pobudzi zmysły wszystkich kobiet. Chippendales pozostawi bardzo miłe wspomnienia i zagwarantuje pełne zadowolenie. Pamiętać należy o tym, że tancerzy erotycznych można zamówić nie tylko do klubu, ale również do domu.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena