Kompletując jesienno-zimową garderobę, warto poświęcić nieco swojego cennego czasu, aby kupić porządne czapki wełniane oraz ocieplane rękawiczki.

Data dodania: 2016-10-11

Wyświetleń: 824

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jesienno-zimowa garderoba

 Miesiące jesienno-zimowe są bardzo zdradliwe, dlatego też warto ciepło się okryć, aby uniknąć przeziębienia i wielu innych groźnych chorób. Sprawdźmy, jakie dodatki sprawdzą się w tym sezonie oraz jakie są akualne trendy modowe.

Nowoczesne czapki na drutach
 
Eleganckie czapki wełniane robione na drutach pasować będą praktycznie do wszystkiego. Czapki są doskonałym rozwiązaniem przede wszystkim dla tych osób, które lubią jeździć na nartach lub deskach snowboardowych. Dużą zaletą czapek wełnianych jest również to, że bardzo łatwo jest do nich dobrać modny i stylowy szalik. Na naszym rynku są również specjalne zestawy czapka + szalik, które powinny przypaść do gustu osobą, które mają problem z dobraniem odzieży. 

Nowoczesne czapki wełniane

Nowoczesne czapki zaprojektowane zostały w taki sposób, aby fryzura pod nią się nie niszczyła. Jest to bardzo duża zaleta przede wszystkim dla kobie, które lubią układać sobie włosy i zawsze mają problem z noszeniem czapki.

W dzisiejszych czasach zdecydowanie największą popularnością cieszy czapka z przedłużonym tyłem, która jest bardzo luźna dzięki czemu zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. 

Największe zalety czapek wełnianych

Wełna jest materiałem, który zawiera bardzo doskonałe właściwości termoizolacyjne, dzięki czemu doskonale sprawdzą się nawet w największe mrozy. Pamiętać należy również i o ty, że czapki wełniane o luźniejszym splocie zdecydowanie lepiej izolują niż czapki, które są utkane ciasno. Wspomnieć należy również i o tym, że wełna posiada właściwości antystatyczne, co oznacza że nie osiada na niej kurz i drobne pyłki.

Wełna jest materiałem, który bardzo dobrze jest tolerowany przez organizm człowieka i rzadko kiedy uczula. Osoby, które mają problem z alergiami powinny zainwestować właśnie w czapkę z wełny.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena