Aby trafić z prezentem świątecznym w gust buntowniczej nastolatki jest niezwykle trudno. Ciężko przewidzieć, co mogłoby jej się spodobać i ją ucieszyć. Jeżeli w tegoroczne święta borykasz się z brakiem pomysłów na prezent dla nastolatki, to bez obaw - przychodzimy z kilkoma ciekawymi propozycjami. Jednocześnie podpowiadamy czego bezwzględnie unikać!

Data dodania: 2018-12-03

Wyświetleń: 791

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pomysły na prezent pod choinkę dla nastolatki
 
Biżuteria handmade
 
Dla nastolatki posiadającej zdolności manualne i lubiącej tworzyć świetnym pomysłem będzie sprawienie jej zestawu do tworzenia własnej biżuterii. Każda młoda dziewczyna uwielbia się stroić, a dzięki takiemu zestawowi będzie mogła samodzielnie stworzyć bransoletkę lub kolczyki trafiające w jej gust. Prezent umożliwi jej wykonanie bransoletek przyjaźni dla siebie najbliższych koleżanek.
 
 
Modne kolczyki
 
Wyraziste dodatki to nieodłączny element codziennych stylizacji każdej nastolatki. Jeżeli pociecha nie przepada za robótkami ręcznymi i nie ucieszy się z zestawu do biżuterii handmade, warto sprawić jej modne kolczyki. Jeżeli obawiasz się, że możesz nie trafić w jej gust, warto postawić na zestawy kilku par kolczyków - dzięki temu nastolatka wybierze te, które się jej najbardziej podobają, a pozostałe odda koleżankom.
 
 
Gadżety elektroniczne
 
Każdy nastolatek czy nastolatka są wielkimi fanami wszelkich elektronicznych akcesoriów. Jeżeli z prezentem skłaniamy się ku takiej możliwości, warto, aby było to przemyślane. Nie jest dobrym pomysłem kupowanie kolejnego smartfona czy tableta, gdyż w żaden sposób nie ubogaci to sposobu spędzania wolnego czasu przez młodego człowieka. Warto postawić na drobne gadżety, np. dla fana muzyki porządne słuchawki czy wieża stereo, a dla książkowego mola czytnik e-booków.
 
 
Czego unikać?
 
Najlepiej jest unikać kupowania nastolatce na prezent ubrań, gdyż istnieje spora szansa, że nie trafią w jej gust. Należy unikać też książek, zwłaszcza tych naukowych, za wyjątkiem tych pozycji, o których mamy pewność, że ucieszą obdarowywaną. Jeżeli nie chcemy zaliczyć wpadki, dobrym pomysłem będzie podarowanie vouchera do sklepu odzieżowego czy księgarni. Tego rodzaju upominek z pewnością ucieszy nastolatkę, która sama zdecyduje, na co wydać daną kwotę.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena