Jesteś organizatorem zawodów sportowych i zastanawiasz się jakie trofea będą idealną, wyjątkową nagrodą dla zwycięzców? Zależy Ci na tym, by Twoja impreza sportowa na długo pozostała w pamięci jej uczestników?

Data dodania: 2016-09-07

Wyświetleń: 2147

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jeśli tak, musisz zadbać o to by statuetki sportowe, którymi nagrodzisz zwycięzców  były wyjątkowe, piękne i oryginalne. Taka nagroda z pewnością będzie przywoływać pozytywne wspomnienia związane z chwilami triumfu i chwały, być może przyczyni się do wielkiegu sukcesu osoby, która ją otrzymała.

Na każdej prestiżowej imprezie sportowej nie może zabraknąć wyjątkowych, ekskluzywnych statuetek o niebanalnym kształcie, idealnie pasującym do charakteru imprezy. Zadbaj o to, by w ręce sportowców trafiły wyjątkowe trofea, które postawione wśród innych statuetek i pamiątek będą przyciągać uwagę  swoim niepowtarzalnym wyglądem i charakterem.

Wybierz idealne statuetki dla sportowców


Każdy sportowiec marzy o tym, żeby zdobyć miejsce na podium i przeżyć naprawdę wyjątkowe chwile podczas otrzymywania wyróżnienia i upragnionej nagrody. Nie możesz pozwolić na to, by w ręce zwycięzców trafiły nieestetyczne, powtarzalne, masowo produkowane trofea – postaw na niestandardowe rozwiązania. Wybierz spersonalizowane, ekskluzywne statuetki sportowe, które będą idealnie oddawać charakter imprezy i wywołają uczucie dumy u obdarowanego nią sportowca.
Na rynku możesz znaleźć wiele firm produkujących niestandardowe, w pełni spersonalizowane statuetki z każdego materiału, o dowolnym kształcie, kolorze, grafice. Możesz wybrać każdy element statuetki, dzięki czemu będzie ona oryginalna i wyjątkowa. Jeśli jednak nie masz pomysłu na idealną statuetkę producent chętnie pomoże w wybraniu odpowiedniej statuetki, odpowie na wszystkie pytania, stworzy oryginalny projekt tylko dla Ciebie według Twoich wytycznych.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze idealnej statuetki?
 
Jest kilka ważnych kwestii, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze statuetki, która ma się jak najbardziej wyróżniać. Przede wszystkim statuetka powinna mieć oryginalny kształt, na przykład taki, który nawiązuje do dyscypliny zawodów sportowych, lub zupełnie niestandardowy, zależny jedynie od Twojej wyobraźni.
Oryginalną statuetkę powinna również cechować niebanalna kolorystyka. Połączenie wielu żywych kolorów będzie wyglądać zdecydowanie lepiej niż jednokolorowe trofeum.

Wybierz również oryginalny napis i grawer na statuetce, nawiązujący do charakteru imprezy. Równie istotny jest materiał, z którego statuetka jest wykonana. Większość statuetek na rynku jest odlewana, jednak znacznie lepszym pomysłem będzie zdecydowanie się na połączenie oryginalnych materiałów, na przykład pleksi bezbarwnej, kolorowej czy fluorescencyjnej, metalu, drewna, sklejki czy laminatu grawerskiego.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena