Biznesmeni uwielbiają modne dodatki. Podczas joggingu nosi się Forerunner 305, a do biura najlepszy będzie Rolex...

Data dodania: 2008-08-18

Wyświetleń: 3062

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Coraz częściej znani biznesmeni oraz przedsiębiorcy podkreślają, iż najlepszym sposobem na relaks i dobre samopoczucie, jest dla nich uprawianie sportu. Wśród menadżerów wyższej rangi istnieje nawet przekonanie, że tylko osoba która potrafi zadbać i zapanować nad swoim ciałem, jest w stanie odpowiednio pokierować firmą. Wielki biznes wymaga też odpowiedniej oprawy. Modne dodatki są zawsze w cenie. Podczas joggingu nosi się Forerunner 305, a do biura najlepszy będzie Rolex.

Forerunner 305 – ekskluzywny dodatek dla sportowca

Forerunner 305 to w pełni profesjonalne urządzenie, które sprawia, że każdy trening staje się bardziej efektywny i bezpieczny. Dzieje się to za sprawą bardzo czułego czujnika tętna oraz opcjonalnego sensora rytmu pedałowania. Forerunner 305 to nieduże urządzenie zakładane na rękę, które pozwala na optymalne dopasowanie planu treningowego do własnych możliwości. Umożliwia tworzenie schematów treningu, śledzenie osiąganych postępów lub wyścig z wirtualnym partnerem. Forerunner 305 ustanawia nowe zasady treningu interdyscyplinarnego, dzięki czemu swobodnie można stwierdzić, iż jest to prawdziwy Rolex wśród gadżetów sportowych.

Wysportowana sylwetka plus dodatki typu Rolex

Dla dobrego biznesmena wizerunek jest wyjątkowo ważny. Efekt pierwszego wrażenia bywa kluczowy i może mieć decydujące znaczenie podczas finalizowania umowy. Właśnie dlatego idealną sylwetkę powinien dopełniać nienaganny strój, uzupełniony o modne i markowe dodatki. Mężczyźni mogą wyrazić swój styl poprzez odpowiedni zegarek. Powszechnie wiadomo, iż nie ma bardziej prestiżowej marki niż Rolex. Jeśli więc chcemy zrobić odpowiednie wrażenie na kliencie, warto nie szczędzić pieniędzy, gdyż inwestycje włożone we własny wygląd na pewno się zwrócą.

Licencja: Creative Commons