Wszystko zaczyna się od kontaktu wzrokowego. Pierwsze spojrzenie potrafi dużo powiedzieć kobiecie o mężczyźnie i niestety większość facetów nie zdaje sobie z tego sprawy popełniając tym samym wielki błąd. Dowiedz się jak prawidłowo patrzeć na kobietę i jak wywrzeć na niej wspaniałe wrażenie.

Data dodania: 2008-07-22

Wyświetleń: 22229

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wszystko zaczyna się od kontaktu wzrokowego. Pierwsze spojrzenie potrafi dużo powiedzieć kobiecie o mężczyźnie i niestety większość facetów nie zdaje sobie z tego sprawy popełniając tym samym wielki błąd. Dowiedz się jak prawidłowo patrzeć na kobietę i jak wywrzeć na niej wspaniałe wrażenie.

Sugeruję najpierw obejrzeć ten filmik, zobaczysz na nim przykład bardzo dobrego kontakt wzrokowego:

http://pl.youtube.com/watch?v=ZF2Yb1_vcRw&e

Oczy są zwierciadłem duszy bla bla bla

Żeby mieć oczy samca alfa (lol) musisz zrozumieć najpierw jedną rzecz.


Ten kto pierwszy przerywa kontakt wzrokowy - przegrywa.

Kto utrzyma i jako drugi przerywa kontakt wzrokowy - wygrywa.


Nie myśl sobie teraz jakiś dziwnych rzeczy o tym, co napisałem, nie masz być świrem, który patrzy się non stop kobiecie w oczy, bo to będzie wyglądało bardzo dziwnie. Jednak zapamiętaj sobie, cechą samca Alfa jest to, że nigdy pierwszy nie opuszcza wzroku.

Moje przekonanie o tym bierze się nie tylko z doświadczenia swojego czy wiedzy innych, ale również z tego, że jest to uwarunkowane w przyrodzie. W każdym stadzie/grupie dominujący samiec (Alfa) okazuje swoją dominację min. przez kontakt wzrokowy. Wystarczy, że raz się spojrzy, i już słabsi zwieszają łby i odchodzą.

Co ważne samiec alfa nigdy pierwszy nie spuszcza wzroku, to Ci słabsi odpuszczają nie on.

Dlatego też, to ona pierwsza patrzy się w inną stronę, nie Ty. Ty patrzysz się jej prosto w oczy lub też patrzysz się w jakiś punk na jej twarzy (jeśli nie dajesz rady patrzeć się w same oczy).

Jest to bardzo ważne, bo na początku mówisz kobiecie “Hej jest tutaj ktoś, kto się Ciebie nie boi, nie peszy go Twoja uroda jak innych, i nie boi się ci przyglądać”.

Większość facetów przestraszy się, kiedy zobaczy, że parzy na niego atrakcyjna kobieta. Często jest tak, że atrakcyjna kobieta patrzy się na Ciebie, a kiedy Ty to widzisz to, zamiast przytrzymać kontakt wzrokowy i zwyczajnie w świecie przyjacielsko się uśmiechnąć, spuszczasz głowę i masz myślenie w stylu: “O boże ona się patrzy na mnie, pewnie ptak mi nasrał na ramie. Ooo nie nasrał, to może brudny jestem na twarzy itp.”

Hej ilu nas tak miało:)? (ja miałem)

Tak więc pamiętaj. Nie odpuszczasz kontaktu wzrokowego i uśmiechasz się (ale nie szczerzysz jak idiota), choćby nie wiem co. Na pewno zdarzy się, że kiedy będziesz się tak uśmiechać i trzymać kontakt wzrokowy, to jakaś kobieta będzie chciała Cię przebić/przetestować czy jesteś taki Alfa - mimo to wytrzymaj.

Pamiętaj, że kobiety testują facetów cały czas i może się zdarzyć, że ona chce Cię tylko sprawdzić i dlatego się nie uśmiecha, a patrzy na Ciebie. Możesz wtedy dodatkowo podnieść jedną powiekę, jakbyś pytał „Co jest?”.

Zaawansowane oczy uwodziciela:)


Teraz przechodzimy do prawdziwych “bajerów” oczami. Wiesz już, że samiec alfa nigdy pierwszy nie odwraca wzroku. Jednak samo nieodwracanie wzroku, to jeszcze nie wszystko (po raz kolejny przypominam, aby z tym patrzeniem w oczy nie przesadzać). Trzeba jeszcze wiedzieć jak patrzeć i kiedy patrzeć.

Widzisz, nie zawsze utrzymywanie kontaktu wzrokowego świadczy o tym, że jesteś Alfa i masz nad nią przewagę. Na pewno widziałeś sytuację, kiedy facet patrzy na kobietę próbuje złapać jej uwagę, pochyla się do niej itp. Ona rozgląda się na boki i nie utrzymuje z nim kontaktu wzrokowego.

To jest oznaka braku jej zainteresowania i na pewno taki facet nie zakończy misji jak zdobyć kobietę - sukcesem. (takich sytuacji jest pełno i widać je codziennie “poszukają a zobaczysz”).

Czym jest sztuka podrywania wzrokiem?


No cóż sam wzrok nie wystarczy, musi się na to składać też reszta Twojej mowy ciała. Przede wszystkim uśmiech - to bardzo ważne, bo inaczej (bez uśmiechu) będziesz wyglądać jak jakiś świr. Spróbuj się wpatrywać sam w siebie bez uśmiechu (w lustrze), dziwnie to wygląda.

Jeśli jesteś w sytuacji, że spotykasz kobietę po raz pierwszy, to patrz się na nią wtedy, kiedy ona patrzy się na Ciebie. Nie szukaj jej wzroku oczami, nie staraj się „łapać” jej wzroku, ale jeśli spojrzy się na Ciebie, od razu patrz się jej w oczy i uśmiechaj. Od razu wyrobisz sobie nad nią przewagę i dasz jej jasny komunikat, że jesteś Alfa.

Doskonale to widać w poniższym filmiku. Jest to fragment z filmu „9 i pół tygodnia”, gdzie Mickey Rourke podrywa Kim Basinger (o motywie z tego filmu wiem od Zana, kiedyś też Ci o nim opowiem).

Obejrzyj go teraz (jest na samej górze)

Rozumiesz już, co mam na myśli mówiąc, o patrzeniu się, kiedy ona to robi? W ten sposób zdobywasz nad nią pewną przewagę. Zachowujesz się inaczej niż inni i odrobinę uwodzisz i onieśmielasz ją wzrokiem, bo kobiety nie są przyzwyczajone, że mężczyzna patrzy im prosto w oczy.

Zauważ też, że ten aktor patrzy się na nią i uśmiecha tylko wtedy, kiedy ona podejmuje kontakt wzrokowy, kiedy ona odpuszcza wzrok, on odpuszcza zaraz po niej, dzięki czemu nie wygląda jak jakiś psychol.

To tyle, jeśli chodzi o oczy na samym początku spotkania, później możesz patrzeć kobiecie na usta (kiedy mówi)oraz rozglądać się na boki (ale z umiarem).

Kobieca mowa ciała oczami


Aha, jeśli kobieta patrzy Ci się na usta, to jest to prawdopodobnie oznaka tego, że Cię lubi i podobasz się jej (nie nad interpretuj tylko tego “lubi” nie oznacza to, że możesz prosić ją o rękę.).

No i jeszcze w kwestii całowania, jeśli jesteście ze sobą blisko, to pierwszą oznaką, że kobieta chce być pocałowana jest to, że patrzy Ci najpierw w oczy, a potem na usta. Ona w taki sposób wysyła sygnały “Czekam na Twój ruch…” Nie oznacza, to że masz się natychmiast rzucić z jęzorem, ale może to być dobry znak, że jest chemia między Wami.

Dodam tylko w skrócie, że kolejna oznaką tego, że Cię lubi jest rozwarcie jej źrenic. Im większe tym lepiej (nie dotyczy dziewczyn po amfie;).

Dobra starczy tego pisania o kobietach, kiedyś jeszcze napiszę o kobiecej mowie ciała.

Praca domowa:
Żeby naprawdę opanować mowę ciała i robić nią zajebiste wrażenie, musisz ćwiczyć. Bez ćwiczeń nic nie osiągniesz. Tak więc przygotowałem dla Ciebie małe ćwiczenia, które są proste, fajne i nadają się nawet dla najbardziej nieśmiałych.

Operacja “Samiec alfa atakuje wzrokiem”

Idąc przez ulicę, patrz się każdemu w oczy. Wszystkim, niezależnie kto to jest. Zobaczysz jak większość ludzi, zacznie unikać Twojego wzroku, a Ty natychmiast poczujesz się bardziej pewny siebie. Jeśli jesteś zajebiście nieśmiały, możesz sobie iść na peron i patrzeć się w oczy ludziom w pociągach.

Świadomość, że już nigdy ich nie zobaczysz, doda Ci pewności siebie i łatwiej będzie Ci wygrać “wzrokowe” pojedynki.

Operacja „Uwodzenie wzrokiem”


Idź do sklepu z ciuchami i na ekspedientce zrób tak samo, jak ten aktor z filmiku powyżej. Jeśli zacznie coś do Ciebie mówić, to od razu patrzysz się jej prosto w oczy i uśmiech. Na bank dziewczyna zacznie się po chwili peszyć i uśmiechać. Wypróbuj to.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat uwodzenia kobiet i ściągnąć trzy darmowe raporty, to kliknij teraz na link:
Jak zdobyć kobietę

Licencja: Creative Commons
0 Ocena