0 głosów

Na świecie pojawiło się nowe życie, a wy zastanawiacie się co niebanalnego moglibyście mu podarować? W końcu czasem warto jest pokonać wszelkie konwenanse i stawiać na coś nieszablonowego i oryginalnego. 

Img

Przecież większość osób wybiera pieluchy, złote łańcuszki czy pieniądze, zapominając, że fajnie jest czasem postawić na coś odmiennego. Nie każdy też będzie zachwycony z tortu wykonanego z pieluszek czy kolejnych ubranek, których ma pod dostatkiem, chociażby ze względu na fakt, że nie jest to pierwsze dziecko w rodzinie.

Na świecie pojawiło się nowe życia, a wy zastanawiacie się co niebanalnego moglibyście mu podarować? W końcu czasem warto jest pokonać wszelkie konwenanse i stawiać na coś nieszablonowego i oryginalnego. Przecież większość osób wybiera pieluchy, złote łańcuszki czy pieniądze, zapominając, że fajnie jest czasem postawić na coś odmiennego. Nie każdy też będzie zachwycony z tortu wykonanego z pieluszek czy kolejnych ubranek, których ma pod dostatkiem, chociażby ze względu na fakt, że nie jest to pierwsze dziecko w rodzinie.

Jeśli zostaliście rodzicami chrzestnymi i stoicie przed dylematem, na jaki oryginalny prezent postawić, służymy pomocą. Postaramy się wam znaleźć kilka alternatyw.

W przypadku, kiedy wasze finanse na to pozwalają i macie plany hojnego obdarowania nowego członka rodziny, pomyślcie o założeniu mu konta oszczędnościowego, na które co miesiąc będziecie przelewać określone kwoty. W ten sposób unikniecie podarowania nietrafionego prezentu, a jak maluch podrośnie, będzie miał zapewnione zabezpieczenie finansowe J.

Zawsze możecie też po prostu zapytać rodziców noworodka, czy jest coś, o czym marzą dla swojego potomka lub czy czegoś nie potrzebują. Jest wiele możliwości, więc na pewno znajdziecie coś interesującego. Możecie postawić również na srebrną grzechotkę, szczotkę do włosów lub smoczek, które będą symbolizowały narodziny maleństwa bądź pudełko na wypadające pierwsze ząbki, które coraz częściej pojawia się w ofercie sklepów.

Świetnym pomysłem są też symboliczne prezenty. Na przykład w ofercie Kingdom Of Universe można znaleźć ciała niebieskie spoza naszego Układu Słonecznego. Tym oto sposobem możecie podarować szkrabowi, który jest dla Was całym światem, gwiazdkę z nieba. Co ciekawe nie ma to jedynie charakteru symbolicznego, lecz naprawdę można stać się właścicielem istniejącego ciała niebieskiego. Właściciel otrzyma Certyfikat, Kodeks Wszechświata oraz Akt Własności. Takiej gwieździe można również nadać dowolnie wybraną nazwę, dzięki czemu prezent będzie spersonalizowany a z pewnością - niezapomniany.

Wiele osób uwielbia również prezenty, po których widać wkład i zaangażowanie osoby obdarowującej. Można więc stworzyć foto-książkę bądź też podarować album, w którym będą zdjęcia z czasu, kiedy szkrab był jeszcze w brzuchu mamy. Kolejna propozycja to nagranie filmiku, na którym np. wszystkie bliskie osoby składają dziecku życzenia, opowiadają, jak to było, kiedy oczekiwali na jego narodziny.

Ciekawą opcją jest wykupienie dziecięcej sesji fotograficznej, o której marzy chyba każdy rodzic, ale i z której to będzie cieszył sam zainteresowany kiedy podrośnie.

Według nas, warto pomyśleć o niebanalnym prezencie, ponieważ może być on źródłem emocji i wspaniałych wspomnień, które będą towarzyszyły temu maleńkiemu człowiekowi przez długie lata.

Licencja: Creative Commons