Profil Użytkownika

Jak nauczyć kota chodzić na smyczy?

Jak nauczyć kota chodzić na smyczy?

Każdy, kto ma kota wie, że to niezwykle ciekawskie zwierzęta. Lubią wolność i cenią niezależność, ale jeśli chcemy z naszym domowym pupilem wyjść na dwór, to puszczanie go samego nie jest zbyt dobrym pomysłem. Zwłaszcza, jeśli mieszkasz w dużym mieście, a w okolicy mieszka dużo dzikich kotów. Dlatego rozwiązaniem może być smycz!

Baśniowy urodzinowy świat

Baśniowy urodzinowy świat

Sięgając pamięcią w przeszłość, odkrywamy, jak wiele radości przyniosły nam bajki czytane przez babcie czy rodziców. Przenosząc się w świat czarów, smoków ziejących ogniem, pięknych księżniczek i dzielnych rycerzy, zapominaliśmy o wszystkim i przenosiliśmy się hen daleko za siedem gór i siedem mórz.

Baby shower

Baby shower

Przyszłe mamy coraz częściej wyrażają chęć zorganizowania baby shower. W Polsce nazwa ta znajduje takie odpowiedniki, jak brzuszkowe, mamawita czy bociankowe. Zwyczaj ten jest już znany w anglosaskiej tradycji od XVIII w., a w Stanach Zjednoczonych kameralne spotkania zmieniają się w iście huczną imprezę dla rodziny i przyjaciół.

Kolor jako motyw przewodni zabawy

Kolor jako motyw przewodni zabawy

Bardzo modnym rozwiązaniem wykorzystywanym podczas organizacji imprez jest wybranie motywu przewodniego. Możemy dzięki temu przełamać nudę i rutynę oraz sprawić, że przyjęcie pozostanie na dłużej w pamięci naszych gości, właśnie dzięki przywołaniu oryginalnych pomysłów na zabawę.

ABC udanego Piżama Party

ABC udanego Piżama Party

Nie raz pewnie widzieliście w filmach spotkanie grona przyjaciółek w domu jednej z nich na nocne pogaduchy i zabawy. Tak, to właśnie piżama party. Jeśli chcecie zorganizować taką imprezę dla swoich pociech, przeczytajcie artykuł i zabierajcie się do przygotowań! Przekonacie się, że to wcale nie jest takie trudne. ;)

Profil

Emocni

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
45
Kod partnerski:
/p:27286

Data urodzenia:
1987-04-14
Dołączył:
2012-08-08 08:07:26
Województwo:
Kujawsko-pomorskie

Ostatnie logowanie:
08-10-2013