Viofor JPS System jest urządzeniem stosowanym w kompleksowej terapii i profilaktyce. Urządzenie to, ze względu na charakterystykę i funkcje, jest szczególnie polecane osobom chorym lub z grup ryzyka wybranych chorób.

Data dodania: 2014-07-25

Wyświetleń: 2411

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Viofor JPS System - komu to potrzebne?

Profilaktyka

Viofor JPS System jest urządzeniem medycznym, które może być stosowane w profilaktyce wielu chorób. Pomagając utrzymać homeostazę, Viofor JPS System ma działanie kompleksowe i ogólne. Pole magnetyczne wytwarzane przez aplikator nie ma działania wybiórczego – reguluje pracę wszystkich tkanek i narządów, działając na poziomie błon komórkowych, które znajdą się w obrębie działania pola magnetycznego. Energia specyficznego pola magnetycznego utrzymuje bądź przywraca właściwy potencjał na błonach komórkowych, co skutkuje prawidłową pracą tych komórek i homeostazą całego organizmu. Działanie urządzenia na niskim poziomie organizacji,  tj. na cząstki chemiczne powoduje, że Viofor JPS System ma również zastosowanie tam, gdzie istnieje ryzyko zaburzenia homeostazy wynikającej z nieprawidłowej dystrybucji substancji.

Leczenie wspomagające

Viofor JPS System może zostać zastosowany przy wspomaganiu leczenia wielu chorób. Ze względu na ogólne działanie przeciwbólowe, regeneracyjne i przeciwzapalne przyspiesza leczenie oraz intensyfikuje procesy autonaprawy na poziomie komórkowym, tkankowym i wyższych. Zwróć uwagę, że pole magnetyczne magnetostymulacji generowane w systemie Viofor JPS, może zostać wykorzystane także jako bodziec stymulujący dla wrażliwych na nie komórek lub receptorów. Viofor JPS System jest stosowany przy różnych typach schorzeń, ponieważ niewielka ilość przeciwwskazań do wykonania zabiegu, przy bardzo bogatej biografii naukowej i klinicznej daje niemal pewność skuteczności metody.

Odnowa biologiczna

Zużycie biologiczne organizmu jest efektem postępujących procesów starzenia, które przyspieszają choćby tylko ze względu na intensywność przebiegu wybranych szlaków metabolicznych. Oznacza to, że gdyby udało się znormalizować tempo metabolizmu w określonych szlakach, to starzenie się byłoby spowolnione, a nawet można byłoby cofnąć niektóre efekty starzenia się komórek i tkanek, o ile nie byłyby one zbyt drastyczne. W praktyce Viofor JPS System LED, łączący terapię magnetostymulacji i światła monochromatycznego, tzw. magnetoledoterapii,  jest wykorzystywany w salonach odnowy biologicznej do poprawy kondycji skóry oraz normalizacji funkcji wszystkich tkanek. Jest zbiegiem wspomagającym o silnym działaniu terapeutycznym.

Na co pomaga Viofor JPS System?

Viofor JPS System to rodzina urządzeń wybitnie wielofunkcyjnych, ponieważ ich działanie opiera się na wykorzystaniu bardzo ogólnego czynnika – pola magnetycznego, na którego działanie wystawione są wszystkie bez wyjątku komórki. Oczywiście różnią się one między sobą wrażliwością na zmiany charakterystyki tego pola, stąd też można wskazać grupy schorzeń, w których profilaktyce i terapii Viofor JPS System będzie szczególnie skuteczny. Są to między innymi zmiany reumatyczne, choroby serca i układu krążenia, choroby układu ruchu, w tym dyskopatie, artroza, osteoporoza, zwyrodnienia stawów, bóle kręgosłupa, bóle mięśniowe, złamania czy kontuzje sportowe. Dobrze widoczne efekty daje także system zastosowany przy cukrzycy, miażdżycy, nadciśnieniu, stanach okołozawałowych i u osób z grupy podwyższonego ryzyka zawałem mięśnia sercowego. Pole magnetyczne pomaga niwelować ból i dyskomfort w każdej postaci, pomaga także łagodzić objawy wybranych chorób metabolicznych. Pole takie nie jest szkodliwe dla bakterii ani wirusów, ale stymuluje odporność, dlatego może korzystnie działać na zdolność organizmu do zwalczania różnych infekcji. Zastosowanie Viofor JPS System kompleksowo podnosi jakość i komfort życia.

Wróćmy zatem do tytułowego pytania: Viofor JPS System – komu to potrzebne?

Odpowiedź może być tylko jedna. Ponieważ Viofor JPS System jest elementem medycyny fizykalnej, będąc lekiem w postaci energii, przywraca organizmowi siły witalne, uodparnia na stres i chorobę, zatem jest potrzebny WSZYSTKIM.

Licencja: Creative Commons
1 Ocena